Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Modellkedés

A kérdés

Fiúként hol tudok elkezdeni modellkedni?

Valamilyen útmutató van? Hol kezdjek myen cégnél, mik kellenek, iratok vagy szabályok. 17 éves vagyok. Illetge előre elkészített fotók kelleni fognak nem? Nagyon sokan mondták érdemes lenne modellkednem, es nem, nem azért hiszem magam alkalmasnak rá mert összeszedtem egy kockahast, azt mindenki tud... . Köszönöm a válaszokat.

Keress kérdéseket hasonló témákban: modell, fiú, férfi, cég

jan. 15. 21:35  Privát üzenet  

A válaszok
A kérdező kommentje:

Illetve nagy cégekhez, külföldön gondolkodok, hogyan lehet bekerülni? Először itt érdemes elkezdeni?

# 1/4Időpont jan. 15. 21:37 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

188cm vagyok illetve, a magasság az elvárás itt is gondolom

# 2/4Időpont jan. 15. 21:43 Privát üzenet

Mondjuk a Google használatával?

Rákeresel arra, hogy MODELLÜGYNÖKSÉG, majd a találatok mindegyikére ráböksz és felhívod őket. Aztán vagy behívnak vagy nem.

A válaszíró 39%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont jan. 15. 21:52 Privát üzenet
Kepeket Oleg Borisuknal kèszìtenek.

A válaszíró 52%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont jan. 16. 13:22 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogy tudnék elkezdeni modellkedni?
Hogyan tudnék elkezdeni modellkedni 167 cm-vel? 16/l Vannak olyan ügynöksegek ahol foglalkoztatnak ilyen magas lanyok at?
Szeretnék elkezdeni modellkedni 12 éves vagyok 162 cm, melyik modellügynökség a leg alkalmasabb?
15 evesen nagyon keso elkezdeni modellkedni?
Hol lenne érdemes elkezdeni modellkedni 19 évesen? Fiúként
Hol lenne érdemes elkezdeni modellkedni 15 évesen? Fiúként

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések a Modellkedés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!