Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Nine modellügynökségről...

Nine modellügynökségről vélemény? Vannak munkák? Megbízható? Lehetek sikeres modell a későbbiekben?

Figyelt kérdés
2019. jan. 22. 12:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem ez az első kérdés az ügynökségről itt mostanában.

Én úgy tudom, hogy a Nine inkább statisztákkal, reklámfilm szereplőkkel és színészekkel foglalkozik. Persze vannak olyan reklámfilmek és kampányok, ahová “modellesebb karakterű” lányokat keresnek.

Igen, abszolút megbízható, kizárólag jó véleménnyel vagyok róluk, de ha ez a vonal annyira nem érdekel, akkor inkább menj az Iconhoz, VM-hez, Attractive-hez, vagy a Visage-hoz.

2019. jan. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Akkor ez nem is modellügynökség? Divatbemutató, fotózások, divatshow ezekről nem is foglalkozik?

És azokból amiket írtál, azokból van munka rendszeresen?

2019. jan. 22. 15:07
 3/3 anonim válasza:

De, lehet náluk modellkedni.

"Casting ügynökségünk folyamatosan várja statiszták, modellek, színészek és bármilyen karakterek jelentkezését. Reklamokba, filmekbe es TV-s musorokba is kozvetitunk szereploket


Nemtől és kortól függetlenül várunk mindenkit regisztrációink és casting-jaink alkalmával, aki szeretne statisztálni vagy szerepeket kapni reklámokban, filmekben, TV-s műsorokban! Nem számít a magasságod, hajszíned, súlyod, bármilyen karakter vagy, vár szeretettel a Nine casting ügynöség Budapesten! "

2019. máj. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!