Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Magyarországon dolgozó modelle...

Magyarországon dolgozó modellek! Tudnátok tanácsot adni, illetve a kérdéseimre válaszolni? Többi lent.

Figyelt kérdés

Milyenek itthon a munkalehetőségek?

Meg lehet élni belőle? És kezdőként?

Mely ügynökségeket ajánlanátok?

Milyen volt amikor ti is modellek lettetek? Nem volt ijesztő vagy eleinte rémisztő?

Hogy cseppentettetek bele a modellkedésbe? Felfedeztek vagy interneten keresgéltetek?



Írhattok bármi jó tanácsot is, ami eszetekbe jut!


Előre is köszönöm!



2019. febr. 4. 20:38
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia,én még nem vagyok modell,de jártas vagyok ebben az egészben azért,és meg tudom válaszolni a kérdéseidet az én tudásom alapján.


Itthon kevesebb neves kampány van és casting,mint külföldön,de viszont itt is akad egy pár.


Egy ideig meg tudsz élni belőle,de ne erre alapozz,mivel jobb esetben 30 éves kor után nem nagyon kapsz munkát. Ja és teljesen kezdőként nem mert általában egy év mire munkát kapsz,mivel be kell tanulnod.


Visage Models,Highlight Models,talán a Face Model Agency


Először ijesztő lesz,főleg ha külföldre utazol egy-egy munka kedvéért,de hidd el beletanulsz tök hamar.


Engem 3-szor kerestek más-más ügynökségek,de nem voltam még elég magas hozzájuk,persze interneten is lehet keresgélni,de mindkettővel vigyázni kell,mert nagyon sok az átverés.


Jó tanács: Ha BÁRMIÉRT (portfólió,szerződés,stb) is fizetni kell,az KAMU ügynökség. Egy valódinál semmiért sem kell.

Ja és,ha behívnak castingra,akkor nagyon figyelj a kritériumokra. Ha azt írják semmi smink,akkor semmi smink (és így tovább) mert ez alapján is látják,hogy milyen a hozzáállásod,mennyire vagy együttműködő.


13/L

2019. aug. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!