Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Nyiregyháza Vogue Modellügynök...

Nyiregyháza Vogue Modellügynökség. Mondanátok véleményeket?

Figyelt kérdés

Nyiregyházán képzést indít egy modellügynökség.

Nektek mik a tapasztalatotok? Mit hallottatok róla?


2019. febr. 28. 23:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Tudom nem mostani kérdés, de hátha valakit még érdekel és elolvassa. Én nem vagyok modell alkat csak önbizalom akadémia részére mentem. 90.000 ft-ot kellett fizetni. Mindig mikor volt itt műsoruk be mondták, hogy 4 éves kortól 32 évesig lehet menni akkor én 19 voltam. Mondták, hogy megtanítanak sminkelni, öltözködési tanácsadás lesz jön kozmetikus és edző is akik tanácsokkal látnak el stb. Szóval elmentem 19 éves fejjel. Körülöttem mindenki 5-10 éves volt. Ami ígérve volt, hogy öltözködési tanácsadás meg a többi elméleti dolog nem valósult meg csak 1 mondat erejéig volt szó az is olyan amit mindenki magától is tud. Kozmetikus és fodrász nem jött csak egy pár perces videót néztünk meg laptopon amit nem is lehetett érteni. Sminkelni végül Edina tanított minket de az is csak kapkodás volt. Edző jött de csak 5 perc erejéig megmutatta a felülést és annyi. Az óra nagy részében a járástechnikát tanultuk. A modellek pedig falunapokon szoktak fellépni és nem kapnak pénzt hanem nekik kell fizetni nem is keveset.
2021. jún. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Előttem szólóhoz! Önbizalom miatt mentél, úgy látom megkaptad, mert butaságot azt már mersz beszélni! Én is jártam hozzájuk, szintén önbizalom miatt, és meg is kaptam amire számítottam:)Igen videós anyag volt a hajápolási szaktanácsadás, na de a vírus közepén ez megengedett és élőben sem tudott volna többet mondani a fodrász. Edző, Ó igen, 5 perc, persze 45 perc legalább - külön lányoknak és fiúknak elmondva mit és hogyan kell edzeni! Aztán elmélet, Edinát ismerve, aki szeret és tud is beszélni (5-100 év között mindenki issza a szavait), valószínű hogy nem tartott elméleti oktatást, legalább 30 percet 1 órából. Igen a modellek egy része falu napokon lép fel, más része pedig eljut magasabb szintekre is. De úgy látom te is ilyen falunapon láttad őket, akkor miért jelentkeztél!! Mert ugye te jelentkeztél a tanfolyamra, és nem kényszerített senki?? Nem ők kerestek meg hogy legyél modell! Végezetül az önbizalmad úgy látom nőtt, tehát a tanfolyam sikeres volt.
2022. márc. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
2# Nekem ez volt a tapasztalatom örülök, hogy neked pozitív volt. Biztos, hogy tudják színvonalasan is csinálni, de én rosszkor mentem, mert ahogy említettem én nem most voltam, kb 2018 környékén akkor még nem volt vírus, viszont pont egy olyan csapatba kerültem ahol még írni sem tudó gyerekek voltak én voltam egyedül 19 éves és így az elméletbe nem mentünk bele csak nagyon alap szinten pl milyen ruhadarabok vannak.. mivel a kis 3-5 éveseket nem érdekli a párválasztási tanácsadás, smink, meg az öltözködés meg az állás interjús tanácsok. Az edzés is azért volt elhanyagolva mert őket nem lehet még megerőltetni annyira ezért volt az, hogy az edző kihívott egy kislányt megmutatta vele a felülést és sietett is el. Így nálunk a 45 perc kb 10 perc elméletből a többi járástechnikával telt. Ha több korombeli jelentkezett volna másabb lett volna biztos, de sajnos nekem így nem volt szerencsém.
2022. márc. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!