Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Modellkedés

A kérdés

Ilyen méretekkel ne is próbálkozzak ugye?

Derék: 64 cm

Csipő: 94 cm

176,5 cm magas vagyok, hosszú lábaim vannak, sokan mondták már,hogy modellkedjek, mert hogy olyan vékony vagyok. Most az egyik legnevesebb ügynökség nyári modelltábort hirdet, de ahogy láttam, 62 illetve 92 centi a max (weboldaluk alapján legalábbis). 18 múltam, gondolom azért ez is fontos tényező:/ Tényleg engedjem el ezt az egészet? Mi a véleményetek?

Keress kérdéseket hasonló témákban: modell, modellkedés

ápr. 15. 18:01  Privát üzenet  

A válaszok
Nem csak az az egy oldal létezik.. és azért elég durva hogy ha ennyire pontosan nézik a centiket... Ha ezt szeretnéd csinálni akkor ne hagyd veszni az álmaid. :)

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont ápr. 15. 18:03 Privát üzenet
2-2 cmt le tudnál fogyni.. de egyébként nem ajánlom

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont ápr. 15. 18:18 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Az a baj, így is 52 kiló vagyok már 2 éve, nem megy se feljebb, se lejjebb.:/ Bár szüleim így is hízlalni akarnak, mert állításuk szerint úgy nézek ki,mint egy alultáplált

# 3/5Időpont ápr. 15. 18:25 Privát üzenet
Szigorúbb ügynökségnél már ha 90 cm-nél fél cm-rel is nagyobb a csípőd akkor nem alkalmaznak. Sőt, ha casting előtt még 90 volt, de ott már 91 már akkor se. Ezt egy befutott modelltől hallottam, hogy ennyire durván nézik a centiket.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont ápr. 15. 19:19 Privát üzenet
Szia! Én 158-60 cm vagyok es modell(: nemsokara

# 5/5Időpont ápr. 15. 20:30 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ezekkel a méretekkel lehetek modell?
Szerintetek ilyen méretekkel lehetek modell?
Ezekkel a méretekkel lehetne modellkedni? 14/L 170 cm, csípő :87 Derék : 65 Mell bőség: 80
Ilyen méretekkel lehet esélyem modellkedni? 🙂
Ezekkel a méretekkel érdemes jelentkezni ügynökséghez?
Lehetek modell ilyen méretekkel?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések a Modellkedés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!