Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Ilyen méretekkel ne is próbálk...

Ilyen méretekkel ne is próbálkozzak ugye?

Figyelt kérdés

Derék: 64 cm

Csipő: 94 cm

176,5 cm magas vagyok, hosszú lábaim vannak, sokan mondták már,hogy modellkedjek, mert hogy olyan vékony vagyok. Most az egyik legnevesebb ügynökség nyári modelltábort hirdet, de ahogy láttam, 62 illetve 92 centi a max (weboldaluk alapján legalábbis). 18 múltam, gondolom azért ez is fontos tényező:/ Tényleg engedjem el ezt az egészet? Mi a véleményetek?



2019. ápr. 15. 18:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak az az egy oldal létezik.. és azért elég durva hogy ha ennyire pontosan nézik a centiket... Ha ezt szeretnéd csinálni akkor ne hagyd veszni az álmaid. :)
2019. ápr. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2-2 cmt le tudnál fogyni.. de egyébként nem ajánlom
2019. ápr. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az a baj, így is 52 kiló vagyok már 2 éve, nem megy se feljebb, se lejjebb.:/ Bár szüleim így is hízlalni akarnak, mert állításuk szerint úgy nézek ki,mint egy alultáplált
2019. ápr. 15. 18:25
 4/7 anonim ***** válasza:
Szigorúbb ügynökségnél már ha 90 cm-nél fél cm-rel is nagyobb a csípőd akkor nem alkalmaznak. Sőt, ha casting előtt még 90 volt, de ott már 91 már akkor se. Ezt egy befutott modelltől hallottam, hogy ennyire durván nézik a centiket.
2019. ápr. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Szia! Én 158-60 cm vagyok es modell(: nemsokara
2019. ápr. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Szia! De probalkozz! [link]

En a helyedben mindenkepp megprobalnam 😊

2019. ápr. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha 90 nél nagyobb a csípőd akkor felejtsd el
2019. jún. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!