Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Modellek hol vásárolnak? És...

Modellek hol vásárolnak? És hol jarkalnak? Ti szoktatok tipikus modelleket látni az utcán? Mert én vagy csak ducikat vagy csak vékonyka kislamxokat akik nem. Rendelkeznek modell paraméterekkel

Figyelt kérdés

2019. ápr. 15. 18:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Budai bevásárlóközpontok (Budagyöngye, Rózsakert,...)meg az Andrássy út.
2019. ápr. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Van több modell ismerősöm , van aki szepségkiralynő is volt. Ha tök átlagosan öltöznek fel és nincsenek kismikelve, a hajuk nincs megcsinálva akkor teljesen beleillenek a tömegbe.
2019. ápr. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Egyik csoporttársam is az. Ha magától kell felöltöznie, egyszerűen szörnyű, még koszos is néha a cucca. De ha mások megcsinálják, kisminkelik,öltöztetik akkor elég jól szokott kinézni.

Nekem az a tapasztalatom, hogy általában egyszerű ruhákba mászkálnak azért és nem nagyon sminkelik magukat. Persze itt nem ilyen Palvin Barbi kaliberű modellekről beszélek.

2019. ápr. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
34%
En hasonlo karakter vagyok, mint Barbi es megis eltudok vegyulni a tomegben, esetleg csak magassagom miatt tunok ki - de zsiros, osszefogott hajjal meg napszemuvegben nem vagyok tul modelles:D Olyan lannyal is talalkoztam mar, aki nemzetkozileg is rettentoen elismert volt, eloben pedig csak egy atlagos magas-vekony lany volt, semmi extra.
2019. ápr. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jó de olyan vékony embereket szoktatok látni?
2019. ápr. 22. 16:22
 6/7 A kérdező kommentje:
Mert én nem
2019. ápr. 22. 16:22
 7/7 A kérdező kommentje:
Pedig az vagyok xd
2019. ápr. 22. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!