Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Modellkedni lehet suli+sakk...

Modellkedni lehet suli+sakk mellett?

Figyelt kérdés
Szeretnék modellkedni, hívtak több helyre is, de nem akarom, hogy ez a suli vagy a sakk kárára menjen? Ezt vállalni lehetetlen? A modellkedésre heti hány órám menne el?

2019. ápr. 24. 20:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lenne rá időd.
2019. ápr. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Menj el,nézd meg,próbáld ki,de szerintem inkább a sakkra és az iskolára összpontosíts!:) a sakk remek dolog,kívánom,hogy sikeres legyél benne!!:)
2019. ápr. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Akar honapokig is tarthat a kulfoldi munka, ha nemzetkozileg vagy az.
2019. ápr. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És lehetne modellkedni csak itt Budapesten, hobbiszerűen?
2019. ápr. 25. 19:44
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet. De akkor nem top ugynokseghez jelentkezz.
2019. ápr. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nézd, szerintem, egy próbát megér, aztán ha tetszik, és bírod idővel, akkor csinálod, ha tetszik, de nincs rá időd, otthagyhatod, és majd gimi után visszatérsz... nem szokták az embereket megkövezni, ha időhiány miatt egyszercsak felhagynak egy munkával... sok sikert a próbálkozáshoz!
2019. ápr. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A modellkedés nem egy olyan fix dolog, ami mellett ne lehetne mást csinálni (kivéve, ha nem vagy Palvin Barbi).

Vannak alkalmak, amikor nagyon jó munkalehetőségek vannak, után a pedig van, hogy hónapokig nincs semmi.

Ez elég kiszámíthatatlan, de szerintem amíg diák vagy, jó kihasználni ilye lehetőségeket, legyen az modellkedés, hostesskedés vagy akár szórólap osztogatás egy bevásárlóközpontban.

Nem mellesleg ha modellként jó esélyeid vannak, elutazhatsz egy csomó olyan helyre, amire soha nem lenne lehetőséged, ha nem vágnál bele és nem adnál neki egy esélyt.

2019. ápr. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2019. ápr. 27. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!