Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Mi a véleményetek a modellkede...

Mi a véleményetek a modellkedesrol?

Figyelt kérdés
Nekem nagy almom hogy modell legyek, de a szuleim nem szeretnék :/ Nektek mi a velemenyetek erről a munkáról? Matekbol hanyasnak kell lenni ehhez?

2019. máj. 16. 19:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
57%
Mi a szar ez a kérdés színvonal :D
2019. máj. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
53%

Van egy elmélet: A gyerekeknek valamit le kell tenni az asztalra, hogy a társadalom befogadja. Aki szép, annak már nem kell semmi tennie, ezért nem fejlődik agyilag. Aki csúnyácska, az meg nagyon törekszik, hogy befogadják, ezért lesz okos és ért sok mindenhez.


Szerintem a kérdező nagyon szép lehet!

2019. máj. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
52%

Sosem vonzott ez a pálya valamiért.

Ahogy a színészet sem például.

Mindig valami nyugodt, hétköznapi munkakörben képzeltem el magam, pl tanárként, könyvtárosként, fordítóként (nem tolmács).

A modellkedés még kevesebbeknek való igazán, mint ahányan külsőleg alkalmasak rá. Nem csak a méreteknek kell megfelelni, hanem lelkileg is ilyen alkatnak kell lenni, erre a pályára születnek.

Van modell ismerősöm, be is futott kb 20 éves korára egész szépen, 14-15 éves kora óta rendszeresen castingokra járt.


Utolsó: semmi nem igaz az elméletedből, úgyhogy ne hangoztasd.

2019. máj. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
44%
Matekból? :D Ugye ez csak valami troll kérdés?
2019. máj. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem troll kerd3s:) Azert kerdezem, hogy ehhez a dologhoz mennyire kell a matek, mert elegge hulye vagyok matekbol igy nem sok munkat valaszthatok
2019. máj. 16. 21:03
 6/13 anonim ***** válasza:
69%
Legalább 4esnek. (inkább tanulj és figyelj, és gondolkozz, a tested legfeljebb 30 éves korodig kell a modellkedésben, aztán mi lesz a kezdeben?)
2019. máj. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
50%
Képzeld kérdező minden modell éjjel-nappal matekozik
2019. máj. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Utolsó : haha nagyon vicces:)
2019. máj. 17. 07:33
 9/13 anonim ***** válasza:
50%
Ugynoksegeknel a jelentkezesi lapon derivalni kell, vigyazz
2019. máj. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
48%
Azt gondolom, hogy az egyik legrosszabb szakma a világon. A modellkedés gyakorlatilag abból áll, hogy te egy tárgy vagy, nem szólhatsz bele a fotózásba, a beállításba, azt kell csinálnod, amit a fotós mond... Nem tudom, hogy mi a jó ebben, de ha ez tetszik neked, akkor hajrá.
2019. máj. 21. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!