Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Mi a véleményetek a modellkede...

Mi a véleményetek a modellkedesrol?

Figyelt kérdés
Nekem nagy almom hogy modell legyek, de a szuleim nem szeretnék :/ Nektek mi a velemenyetek erről a munkáról? Matekbol hanyasnak kell lenni ehhez?

2019. máj. 16. 19:57
1 2
 11/13 anonim válasza:
Én voltam modell, de sose értettem miért akar lassan mindenki modell lenni. Remélem tisztában vagy vele,hogy nem minden a "csillogás",meghogy elmondhasd magadról, hogy " modell vagy. " Kemény fizikai munka, nevezhetném úgyis, hogy " türelem szakma". A fotóst nem fogja érdekelni, ha esetleg női gondod van, egy pózt ki kell tartani min. 15-20 percig.
2019. máj. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Tisztaban vagyok vele hogy nem csak a "csillogasrol" szol
2019. máj. 28. 16:22
 13/13 anonim ***** válasza:
Hát minimum a felsőfokú mateknak meg kell lenni, de ez csak a nagyon minimum..😃 Kérdező, ezt mégis hogy gondoltad? A mateknak és a modellkedésnel mi köze egymáshoz, illetve a modellt a matek, a számolás miért "érintené"...? Sokkal fontosabb dolgokról van szó. Kiállás, alázat, kitartás kell hozzá és türelem. Nem mellesleg sosem csináltam és nem is csinálnám, nem tudom ez sok mai fiatalnak miért életcél.
2019. jún. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!