Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nők, lányok! Milyen stílusban...

Nők, lányok! Milyen stílusban és milyen szetteket viselnétek ha kuxus anyagi körülmények között élnétek? Tavaszi, nyári, őszi, téli Kort is írhattok.

Figyelt kérdés

2019. júl. 24. 17:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Márkára gondolsz?
2019. júl. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Inkább összeállításokra.Akár linkkel is.
2019. júl. 24. 17:47
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Most nem hordhatok farmert, mert a munkahelyem nem engedi.

Ha luxusban élnék, nem dolgoznék, akkor kizárólag azt hordanék :)

2019. júl. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Sunshinedoll ***** válasza:
69%

Ruhákra valószínűleg nem költenék sokkal többet, mint most, viszont kiegészítőkből biztos vennék jobbakat/többet/drágábbakat (cipő, táska, kabát, napszemüveg). Szerintem jobban megéri ezekre költeni, feldob bármilyen basic összeállítást, jobban variálhatü, mint a ruhák és nem hízom/fogyom ki őket.

Nem tudom, pontosan miket vennék, vagy hogyan öltözködnék, a stílusom nem hiszem, hogy nagyon változna, mindenesetre nagy álmom egy Patek óra.

2019. júl. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha luxusban élnék, inkább élményekre költenék, utazgatnék.

Viszont ha ezen túl is maradna pénzem, valószínűleg hasonlóan öltözködnék, mint most, csak a márkásabb darabokat is megengedhetném magamnak. Pl most is szeretem a blúzokat, ez nem változna.

Nagyon szeretnék egy Furla táskát és egy Tissot órát, valamint szívesen beszereznék egy Channel táskát is, mert az befektetésként is funkcionál

2019. júl. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanazt, mint most, mert ha rohadt sok pénzem lenne azt biztosan nem ruhára költeném :D
2019. júl. 25. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Tuti nem hordanék semmiféle divatmárkát. Egyedileg tervezett és készített ruhákat hordanék, mint ahogy a gazdagok csinálják.
2019. júl. 26. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Én a mostaninál extravagánsabban öltözködnék.

Akár rendesen minden nap victorian/romantic/vampire goth cuccokba járnék.

Egyedileg, méretre csináltatott fűzőkkel.

Meg akkor végre eltudnám készítettni azt a napszemüveget amit már tök rég óta keresek (egy optikában azt mondták hogy tudnának nekem ilyet készíteni csak sajnos eléggé sokba fájna)

2019. júl. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat.
2019. júl. 26. 11:25
 10/13 anonim válasza:
100%

[link]


[link]


[link]


Valószínűleg minden színben lenne ilyen szettem, bolondulok értük :D 19/L


(Bár nem tudom télen hogy oldanám meg ezeket, de luxus anyagi körülmények között semmi sem lehetetlen.)

2019. aug. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!