Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek arról, ha...

Mi a véleményetek arról, ha egy lány nem vesz fel melltartót, amikor nyilvános helyre megy?

Figyelt kérdés

2019. júl. 26. 03:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
22%

Nincs azzal baj, ha edzett a mellizma s nem lóg/formátlan.

De a nők 96%-a tojik a formában tartásra.


S nagyon nem mindegy milyen felső alá nem vesz fel.

2019. júl. 26. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%

Aki nem érzi rosszul magát az járjon nélküle. Engem nem érdekel igazán, de ha te kényelmetlenül érzed magad ha egy pasi (vagy csaj ;)) rápillant a mellbimbódra a tescó húsáruknál ahol hideg van akkor neked nem való ez a dolog.

Én azért nem járnék így mert az enyémek lógnak és nem érzem magam magabiztosnak így

2019. júl. 26. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
70%
Lájk, mert le meri szarni az értelmetlen, kicsinyes elvárásokat.
2019. júl. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
94%
Ha neki úgy kényelmes,és szép mellei vannak hozzá akkor egészségére,én biztos nem mennék úgy utcára.
2019. júl. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
37%

Gáz.



Felnőtt ember hordjon melltartót, akármilyen kicsi is a melle. Mégiscsak közösségbe mész, ne adj isten a munkahelyedre.


Mas viszont, ha olyan ruhát vesz fel, amibe bele van varrva a melltartó vagy, ha olyan a ruha, ami alá nem szoktak felvenni.

De azokk többségében koktél- vagy estélyi ruhák.

2019. júl. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
68%
Talán évi 4-5 alkalommal hordok.Nagyon utálom,fiatal koromban se nagyon hordtam,csak a barátom vett rá,de écek ota megint nem hordok.Akinek bem tetszik nem béz rám.
2019. júl. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
45%

Ha olyan ruhát visel amiben van egy vékony szivacs és kis mellei vannak, akkor oké. Mert van olyan ruha amihez nem kell melltartó, sőt nem is illik, de akinek nagyobbak a mellei, kötve hiszem hogy kényelmes lenne tartás nélkül rohangálni az utcán.

Ha meg olyan ruhát visel amin átüt a mellbimbó, hát az igencsak illetlen dolog.

2019. júl. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
67%
Attól függ, mennyire formás. Pont a múlt héten láttam egy lógó mellű, viszonylag fiatal nőt melltartó nélkül, szörnyű látványt nyújtott, de ha neki így jó, hát bánom is én. Nekem eszembe nem jutna melltartó nélkül kilépni az utcára, nem tudnám elviselni.
2019. júl. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
4%

Szsintem gusztustalan...


Itthon még oké, de utcán már gáz mikor átlátszik mimden meg hasonló...

2019. júl. 27. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 lutaker válasza:
49%
100-ból 98-nak rosszul áll,mert lógnak a mellei sajnos.
2019. júl. 27. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!