Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen a stílusom? Fiúk is...

Milyen a stílusom? Fiúk is meg lányok jöjjenek, hogy lássam melyik csoport utál jobban! =/

Figyelt kérdés

Na szóval, 14 lány vagyok, vékony(de olyan sehogyse-vékony, nem olyan modelles) magas, és hosszú barna hajam van. Húú, de egyéniség vagyok, ugye? xD Átlagosnak hangzik, és tudom is, ezért viselkedek, és öltözködök másképp. Már ilyen reflex szerűvé váltak nálam az eleinte csak elvett szokások. Hajtúrás, görbe hát (de nem valami vasorrú bába görbe hát, csak ha ülök akkor elngedem magam) a fiús dolgaim (gitár, meg rock (de normális rock, nem Jonas Brothers xD) meg hogy nagy a szám.)

Meg úgy alapból nem érdekelnek az ilyen csajos dolgok. SZóval meghívnak egy medencésbuliba, van puncs (egy kis pezsgővel xD) akkor én nem bikiniben fürcsizek, hanem puncsot iszok, és a barátnőm bátyával gitározok a szobájában. Meg ha megizzad az arcom, nem kezdem el törölgetni zsepivel, nehogy lejöjjön az alapozóm (milyen alapozó?) hanem melegem van? Melegem van. Mindenkinek, nem? AKkor meg minek próbáljak tökéletes lenni?


És az öltözködésem is ilyen, laza fiús. Farmer, (van két bőrgatyám is !! ˇ.ˇ) a felsőkben nem csini sárga meg piros ujjatlanok virágokkal, hanem mittudom én. Sima fehér, jó nagy kivágással, hogy levegős legyen. Vagy ujjatlanok, meg ingek, nem az a kocka-emó, hanem tudod, az a tipikus kék, meg fehér. Farmerdzseki. És tornacipő, szeretem a converse-t, de csak pár van, inkább sima tornacipők, kényelmes legyen. Meg karkötők (madzagok =/)és van egy bőrnyakláncom, olyan torokhoz simulós, na azt sokszor hordom.

Na mot gondolom mit képzeltek. EGy igénytelen büdös rocker, száraz hajjal, görbe háttal, a hatás kedvéért még legyek csúnya is... xD

De nem. Igazából jó az arcom. Szóval, nőies. Meg szoktam fürdeni, borotválni, dezodort is használok, sőt, még az alkonyatot is szeretem, de ha msot felöltözök úgy mint egy átlagos, szép 14 éves lány, akkor most mi lesz? Valakinek megtetszek, elmegyünk moziba, és annyi. Értelmes...

És nem hiszem hogy ez lázadás lenne. Kiskoromban is gyűlöltem, mikor anyám kiöltöztetett ballagásra. Csak ilyen vagyok.

Na, most mondjátok meg, mit csináljak?

Ui.: Leszidhattok, meg gúnyolódhattok, meg mondogathatjátok, hogy változzak meg, úgyse fogok. Már próbáltam, komolyan próbáltam. Nem tudok.

Bocs.


2010. júl. 11. 20:19
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem semmi baj nincs veled. Annyi hogy fiús lány vagy. És? Aki szeret az szeretni fog így is. Ilyen embernek is kell élni:)

Szóval nyugi:)

15/L

2010. júl. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem tök jó lehet. Végre neked nem valami tucat, gagyi stílusod van. :D Én is ilyesmi vagyok, csak még fiúsabb. :D

Miért akartál megváltozni?? Így vagy jó, ahogy vagy. :)

14/L

2010. júl. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
91%
egyéniség vagy :)
2010. júl. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
87%
Te egy teljesen jófej csaj lehetsz, van egyéniséged, ez a lényeg, nem akarsz cicababa lenni, ezzel nincs semmi gond.Maradj is ilyen és ne változz meg senki kedvéért! (de azért a Jonas Brothers-nek van egy-két jó száma:((
2010. júl. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
93%
Neked legalább van egyéniséged, kialakult stílusod,ami látszik is rajtad. Sokkal értékesebb/érdekesebb vagy, mint egy megkreált plázacica.
2010. júl. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
milyen együtteseket hallgatsz és milyen pasik jönnek be neked?
2010. júl. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
64%

Egyéniség vagy csajszi. ;)

Nem próbálsz senkit leutánozni, laza vagy, magadat adod!

Csak így tovább!!

16/L

2010. júl. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is jófej lány lehetsz, csak még kicsit olyan kislányosan adod elő magad (ez a leírtakból tűnik ki), nagyon kategorziálsz mindent és mindenkit. De hát nem is lehet elvárni, hogy olyan legyél, mint egy felnőtt, hiszen csak 14 éves vagy.

Amúgy tök normális ahogy gondolkodsz, nincs veled semmi baj.

2010. júl. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
91%
Az átlaghoz képest a leírtak alapján normálisnak tűnsz, és ez a stílus úgyis fog még változni legalább egy lehelletnyit. Legalább nem mész a tömeg után, és ez pozitív :)
2010. júl. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
gitár 4ever :D
2010. júl. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!