Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 14 évesnek elfogadható lenne...

14 évesnek elfogadható lenne ez lagziba?

Figyelt kérdés

A lányom 14 éves és ezt akarja fel venni:

-koktélruha (lila rózsás)

-hozzá magassarkú mert szerinte az néz ki a legjobban hozzá. a haja meg lesz csinálva és egy minimális smink. A magassarkút majd együtt vesszük meg hogy ne legyen túl magas. Amúgy kb 162 cm. Ez igy elfogadható lenne?


2019. júl. 27. 21:13
 1/6 Blanka16 válasza:
100%
Szerintem lagziba egy 14 éves lány ne vegyen fel egy olyan ruhát amit inkább buliba szokás. Mivel ez egy esküvő itt is elegánsabbnak kellene lenni. Igaz 16 éves vagyok de nem vennék fel ilyet. Mivel idén 2 esküvőre is megyünk nagyon ajánlom az orsayt vagy a mohito üzleteket mert ott nagyon jó ruhákat lehet találni ilyen alkalomra
2019. júl. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
magára a szertartásra egy másik ruhát vesz fel. Ez csak a lakodalomba amikor már csak buli van.
2019. júl. 27. 21:34
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igazából a koktélruha elég relatív. Elég sokfajta lehet, van ami okés lagziba, van ami nem. Ezt látni kell. A magassarkú pedig okés, és a smink is.
2019. júl. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

én be

vettem neki. A felseje rózsákkal van díszitve az alja meg fodros.

2019. júl. 27. 21:45
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Kép?
2019. júl. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kép nélkül nehéz megmondani. A leírás alapján egyébként semmi baj ezzel.
2019. júl. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!