Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti ilyen borús időben bevállal...

Ti ilyen borús időben bevállaljátok a papucsot?

Figyelt kérdés
Budapesten egész éjjel meg reggel is esett, most is lehet, hogy szemerkél, de ma később úgy olvasom már nem fog esni.
2019. júl. 29. 10:06
1 2
 1/12 MrPifta ***** válasza:
18%
papucsot csak otthon hord az ember, a lakásban meg nem esik.
2019. júl. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%
Egyszer vettem fel utcára papucsot. Aztán elkapott minket a jégeső, úgy zúdult a víz az utcán mint a folyó. Le is vitte a lábamról. Pedig egy szép, strasszköves darab volt. 😀 A papucs milyenségétől is függ, hogy felvenném e utcára, de a legtöbb sajnos olyan, hogy maximum lakásban hordható.
2019. júl. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
#1 De itt nem az volt a kérdés, hogy ki hol hordaná, tanuljunk már meg szöveget értelmezni, istenem. 😂
2019. júl. 29. 11:52
 4/12 A kérdező kommentje:
#2 Köszi
2019. júl. 29. 11:53
 5/12 anonim ***** válasza:
91%
Nem. Mondjuk nem tudom, attól függ, hova mész. Ha boltba, akkor oké (ha nem baj, hogy esetleg megázol- szerintem tök vicces érzés), munkába... Attól függ, mit dolgozol
2019. júl. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
93%

Papucsot eleve nem vállalok be utcára, nem oda való, max strandra.

De ha jó fej vagyok és érteni akarom a kérdést :) : szandált, nyitott lábbelit ilyen időben nem vállalnék be. Max ha olyan, aminek nem számít, ha tocsog és szétázik - legalább kifolyik. :) De a saját szandáljaim jobban féltem ennél, ilyen időben marad a zárt cipő.

2019. júl. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi #6😂 Én sem vállalnám be ilyen időben.
2019. júl. 29. 12:09
 8/12 anonim ***** válasza:
91%

Nem vàllalnám be, mert szinte az összes utcai papucsom velúr talpbetétes, és ezt nem érheti nagyon víz, mert tönkre megy tőle.

Amúgy jó időben előszeretettel hordom őket. Mondjuk nem műanyag flip-floppokat hordok, hanem platformos extrább darabokat.

2019. júl. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
55%
Kizárólag gumicsizmát.
2019. júl. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha később jó idő lesz, akkor igen, én bevállalom.
2019. júl. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!