Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok! Pasikon boka vagy...

Csajok! Pasikon boka vagy titokzokni jobb sportcipőhöz?

Figyelt kérdés

2019. júl. 30. 01:57
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Ennek a kérdésnek nem igazán értem a létjogosultságát. Sportolni mész vagy csak selfiezni a konditerembe? Amúgy nyilvánvaló, hogyha úgy öltözködik fel az ember, hogy zárt cipőt húz nem hosszú nadrághoz, akkor agy titokzoknit vesz vagy letűri a zokni tetejét, mert hülyén néz ki különben.
2019. júl. 30. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Titok:
2019. júl. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
57%

1-es

Hülyén a titokzokni néz ki.

Az összes sportoló nyilván ódivatú öreg bácsi és néni a kézilabdázóktól a teniszezőkig, mert tudják, hogy a zokni, az nem az a kis balerinapapucs, amit ti hordtok.

2019. júl. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hanem fel kell húzni tudőig
2019. júl. 31. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A nadrágot.
2019. júl. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
78%
Egyik sem néz ki hülyén. Ezen veszekedni óvodás szint.
2019. júl. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ameddig csak lehet(hűvös időben is) bokazokni, nembaj az ha rövidszárú még hosszú nadrágban sem. Elég ha én tudom hogy ilyen zokni van rajtam >>imádom, minél rövidebb, bár titok zoknit még nem viseltem, jövőre kipróbálom :D
2019. nov. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!