Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért baj az anyáméknak, ha...

Miért baj az anyáméknak, ha nyáron "túl rövid" ruhákban járok 18 felett? Ez farmersort, meg térd feletti szoknya.

Figyelt kérdés

Tiszta hülyék nincs kint a seggem, de úristen...


Azt néztem még mikor suli volt, hogy ebben jártak. Én meg anno a 3/4-es nadrág volt megengedve, szoknyát nem is hordhattam. 18 évesen vettem az első szoknyámat.

Elég furán néztem ki amikor suliban mentünk a strandon és mindenki farmersortban volt én meg "térdgatyában", mertg azt engedték meg.


2019. aug. 1. 10:45
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Ezt ők tudnák megmondani. Kérdezd meg őket!
2019. aug. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

R.bancos ezért nem engedik, ahogy a körömlakk stb.


Ja amúgy nem térdnadrág, bokanadrág. Bár térdnadrágom volt egy. Ami vicc, hogy ovisoknak is megengedik ezt, nem lesz ettől ferdehajlama senkinek, ha meg mégis, akkor mindegy mit visel.

2019. aug. 1. 11:11
 3/6 anonim ***** válasza:
12%
Hogy mi a riban-cos, az koronként és kultúránként változik. A te öltözködésed, amit nagyon visszafogottnak érzel, bizonyos arab kultúrákban például riban-cos lenne. Akárhogy is, egy felnőtt embernek elvileg már nem lehet megmondani, hogyan öltözködjön, és viselkedjen. Gondolom, ők tartanak el, ezért még megtehetik. Ha majd el tudod tartani magad, úgy öltözködsz (vetkőzködsz), ahogy szeretnél.
2019. aug. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
94%
Gondolom mert konzervatívak
2019. aug. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
91%
Valószínű,hogy ők is ilyen neveltetése kaptak nekik ez a normális,sajnos ezt elkell fogadni.
2019. aug. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

Miért kell minden csajnak shortba lennie??


Ez ugyan az a beteges egyenruha máni nálatok mint a kisfiúknál a szigorúan térdig érő félhosszú nadrág?

2019. aug. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!