Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol vesztek napszemüveget?

Hol vesztek napszemüveget?

Figyelt kérdés
A h&m-esekről megmondták nekem az ofotértben, hogy még az sem uv szűrős amiről állítják. (nyilván). Néztem egész jókat a ccc-ben, a dm-ben. Régen vettem a pull&bearben egy jót de mára elhasználódott, igaz meg tudom javíttatni. Talán csináltatni egyet érdemesebb? Nektek mi vált be?
2019. aug. 1. 15:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak is optikában veszem.
2019. aug. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Nekem most egy Versace napszemüvegem van a Glami.hu-ról rendeltem
2019. aug. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
dm
2019. aug. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is optikában veszem. A látás nem játék
2019. aug. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
És ha vezetéshez is használod akkor csak és kizárolag polarizált lencséset vegyél (pl:Polaroid)!
2019. aug. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én Kínából szoktam rendelni :D Előtte mindig itthoni optikákban keresgéltem (ami számomra is megfizethető és nem több 100.000), mivel szemüveges vagyok, konktaktlencsét is használok rendszeresen és volt csomó kedvezményem meg minden, de soha nem találtam olyan napszemüveget, ami tetszene és jól is állna. A szemüveget sem használom, csak, ha nagyon muszáj, mert borzalmasan néz ki rajtam. Nagy a fejem és a keretek legalább 95% eszméletlenül hülyén néz ki rajtam, mert olyan mintha felvennék egy gyerekeknek való szemüveget. A H&M és társai pedig nagyrészt ugyanez a kategória. Egyszer egy kínai üzletben találtam tök jókat, amik sokkal nagyobb keretesek voltak és akkor rögtön vettem is kettőt, aztán hazatérve rákerestem és azóta kínai márkákat szoktam nézegetni.
2019. aug. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
68%

Optikában, abból is a magasabb színvonal: Gucci, Versace. Ráadásul én dioptriáztatom ezeket.


Felejtsétek el ezeket az 1500 forintos H&M-es meg DM-es napszemüvegeket.

Szemed, látásod az egészséged része. Nem játék. Ne ezen akarjatok spórolni. Az ilyen gagyi párezres napszemüvegek semmit nem védenek... Egy ásványvizes flakon többet véd, mint azok...

20-30 ezer alatt nem vennék napszemüveget.


Legyen egy, vagy két állandó, értékesebb, minőségibb darabod amire vigyázól, tokban hordod, nem dobálod. Nekem a Guccim megvan nagyjából 6 éve és semmi baja.

2019. aug. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!