Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk! 180 ezret, hogyan...

Fiúk! 180 ezret, hogyan osztanátok be ruhára?

Figyelt kérdés

Szóval diák melón dolgozok úgy számoltam körülbelül 180 ezret kapok Augusztusra.Csak azért dolgozok, mert szinte semmi ruhám sincs ami normális néhány pólót le számítva. Westendbe nézegetem farmereket egyszerű fekete terdénél kivágott farmer 8 tol kezdődik.

Ha nincs egyáltalán farmerem mennyit lenne érdemes venni? :DD Nagyon nem tudom. Ugyanaz igaz pulcsikra és egyebekre. Kösz előre is :DD


2019. aug. 7. 17:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
54%
Vennék 3darab(egy feketét,egy simán meg egy szaggatottat) farmert,amik kicsit márkásabbak és nem fognak tönkre menni gyorsan.Pulcsikból 5-6ot az már azért elég jó,pólókból viszont többet.
2019. aug. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Na ez jó tipo köszi és honan venned? Ileltve pull and bear meg társaiba sehol se látok cipzáros kapucnis pulcsit csak sokat :DD jem tudod merre vannak?
2019. aug. 7. 17:44
 3/17 anonim ***** válasza:
77%

Én a helyedben nem a térdnél kivágott nadrág megvételével kezdeném. Legyen 2-3 normális nadrágod (világosabb-sötétebb kék, fekete esetleg barna).

Ha beleférsz még a gyerekméretbe, akkor nézd meg a gyerekosztályt is, mert ott kb 4-5 ezer egy rendes farmer(ez a többi ruhára is igaz). Ezek tényleg egyszerűek és szakadás mentesek legyenek.


Pólóból is inkább a basic darabokat tudnám ajánlani első körben, amik egyszerűek, de vehetsz 2-3 mintásat is. Max 10 db elég pólóból, de első körben 5-6 db-t vegyél.


Pulcsiból is elég lehet max 4 db. Egy elegánsabb, és hétköznapra.


Ezen kívül javaslom még, hogy nézz utána a színelméletnek (4 évszakos) illetve a kapszula gardróbnak. Utóbbi ugyan lányoknak szól, de biztos találsz majd számodra is hasznos ötleteket.

2019. aug. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Hát szakadt farmerre semmiképp ne szórd el a pénzed, vegyél normálisat, jót - úgyis kiszakad az majd magától idővel.


De nem értem, hogy miért a drága boltokból akarsz, mikor piacokon is lehet jókat kifogni és olcsón.


Bár egy-két márkásabb darab nem árt, de ott is nézz körül előbb több üzletben, mert több ezreket is megspórolhatsz, ha pl. a nagy leárazásokkor veszed, érdemes kivárni!

2019. aug. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Szeptemberre mire megkapod a pénzt őszi ruhák lesznek a plázákban, tegyél félre pénzt tavaszi, nyári, téli ruhákra (bár leértékelt nyàriakat még fogsz találni szeptemberben, de remélem érted mire gondolok)

Ne 1 alkalommal akard elintézni a ruhatàrad beszerzését.


Amúgy 4 hosszú gatya, 4 rövid, 8 póló, 2 fürdőgatya, 5 ing, 3 sport pulcsi, 2 elegánsabb pulcsi, 1 őszi kabát, 1 téli kabát, ha mindenből eleget akarsz

2019. aug. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is hanyagold a szakadt farmert
2019. aug. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Alapdarabokat szerezz be amit bármikor fel tudsz venni. Tehát legalább 2 cipő, egy sportosabb és egy kicsit elegánsabb, egyszínű felsők, több fajta tehát rövid ujjú, hosszú, galléros, pulóver, ing. Farmerből mondjuk 3 db, fekete, sötét és világoskék. Egy normális fekete öv hogy ne essen le rólad a gatya. Én hanyagolnám az olyan dolgokat amik nem fontosak pl. szakadt farmer majd ráérsz akkor ilyeneket venni ha megvan egy alap ruhatárad.
2019. aug. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
BP shopban vannak jó kapucnisok.
2019. aug. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Remélem 17 évesnél fiatalabb kérdez ilyet.
2019. aug. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Igen pont 17 alatt vagyok :DD kösz a tippeket.

Szeretem a gyárilag szakadt farmert mert divatos és nekem tetszik amúgyse teljesen szét szagatotat akarok venni hanem csak ami a térdénél van egy vonalban ki vágva :DD

2019. aug. 7. 20:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!