Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen színű táskát vennétek...

Milyen színű táskát vennétek ha csak egyet lehetne, ami illik sötétebb és világosabb színű ruhákhoz is?

Figyelt kérdés

Utálok táskát cserélgetni, ki-be pakolászni, így szeretnék egy darabot használni, ami viszont illik nagyjából a komplett ruhatáramhoz. Nagyon sok fehér, púder színű és egyéb világos holmim van, viszont ugyanúgy vannak sötét színű, pl.piros, sötétkék, fekete cuccaim. Kabátból és cipőből is ugyanez a helyzet. Fekete, fehér és púderszinű cipőim vannak többségben. Kabát is fekete, szürke, púder. Szerintetek ha egy darab táskát szeretnék, az milyen színű legyen és miért?

Nyilván nem lesz sárga vagy poros, hanem valamilyen alap szín, szürke, fekete, barna, fehér, bézs... ilyenekre gondoltam. A barna színt mondjuk nagyon nem szeretem és nincs is semmilyen barna ruhám, csak a barna táska pont lehet hogy illene a sötét és a világos ruhákhoz is? Nem tudom. Előre is köszönöm a segítségeteket, bocsánat hogy hosszú lett.



2019. aug. 10. 18:11
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Fekete mindenhez jó.
2019. aug. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%
Nekem is egy táskám van (+iskola táska) és az fekete
2019. aug. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen? Szerinted a fehér, krém, púder, nude színű ruhákhoz is? Mert ezeket szeretem legjobban.
2019. aug. 10. 18:37
 4/10 anonim válasza:
100%
Szürke
2019. aug. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

A szürkére én is gondoltam, illetve a Parfoisban több szürke táska is megtetszett, pedig a szürke színt sem szeretem. De ha a barna és a szürke közt kell választani, akkor inkább a szürke.

Kedvencem egyébként a púder, és más világos színű táskák. De fekete kabáthoz, téli holmikhoz, más sötét színű ruhákhoz jól gondolom hogy nagyon nem illik?

2019. aug. 10. 18:49
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is pont így vagyok, mint te, utàlom cserélgetni. Csak ha alkalom van, vagy olyan helyre megyek ahova más kell, akkor cserélem. Annyi, hogy nekem van kettő állandó, egyet az őszi/téli időszakban hordok, egyet meg a tavaszi/nyári időszakban. A téli az fekete. A legtöbb bakancsom és csizmám fekete, így a fekete táskám mindenhez passzol. A nyári pedig ezüstös szürke, de nem fényes, hanem ilyen rostbőr, kicsit olyan koptatott hatású. Világosabb szandijaim és papucsaim vannak, meg nyáron a ruhatáram is világosabb, színesebb, (nyáron nem hordok semmi feketét) így az ezüstös mindenhez passzol. Mind a kettő oldaltáska.
2019. aug. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem világosat ne vegyél mert az állandó használatnál hamar tönkre megy. Inkább fekete vagy egy sötétebb kék vagy szürke
2019. aug. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Fekete.
2019. aug. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
62%
Igen, a fekete jó világos ruhákhoz is. Nem kell a ruha és kiegészítők színének egyezni. Még jól is néz ki, ha kontrasztos.
2019. aug. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én púderrózsaszín színű táskát használok ilyen célra, mert ez illik a legtöbb ruhámhoz. A feketére szokták mondani, hogy mindenhez illik, de nekem nincsen egy darab fekete cuccom sem és nem is lesz, mert utálom azt a színt :) Úgyhogy én mindenképpen ilyen finomabb, pasztell árnyalatokban gondolkodtam, esetleg nude, mert ezek szerintem szintén sok mindenhez illenek. Szerintem sötétebb színekkel sem néz ki rosszul, legalábbis nekem tetszik.
2019. aug. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!