Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet venni Budapesten...

Hol lehet venni Budapesten Japán, animés stílusú ruhákat? (Nem online)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Budapest környékén szeretnék keresni olyan boltot..ahol lehetne ilyesmi ruhákat venni..

Nemm vagyok annyira benne témában..éppen h a felszít tapogatom..viszont eléggé megtetszett..úgy gondoltam Conra mennék az egyik ocomként..

Ez lenne az első..szóval igen 😅

Előre is köszönöm a válaszokat!



2019. aug. 11. 02:08
 1/6 A kérdező kommentje:
Észrevettem h vannak helyesírási hibák..ne szúrjatok le..nem figyeltem kellőképpen :<
2019. aug. 11. 02:11
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
A Bershkában láttam egy Bulmás toppot(dragon ball) mást viszont sajnos nem tudok :/
2019. aug. 11. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagy hajlandó külföldről rendelni cosplayeket, akkor itthon csak gyenge minőségűeket tudsz venni rossz ár-érték arányban :p persze online se fogsz sokkolóan jó cuccokat találni, ahhoz csináltatni kell, de egy egyszerű cosplayer-ként az online a legjobb. Ez a téma nem olyan trendi Közép-Európában, szóval csak kevés, és rossz hely van ehhez :p
2019. aug. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mi az az ocom?

Am kínaiban vannak matróz blúzok, szoknyák (diáklány cp).

Parókát magyar oldalakról is tudsz rendelni. A maid latte cp-hez turkálókban is lehet nagyon jó cuccokat találni, illetve a Rockpincében is van egy-két olyan ruha/szoknya ami eléggé hasonlít rá. Vagy turkálókban nézz körbe, hátha találsz hasonlókat :)

Konkrét cosplayt nem tudsz összerakni egy helyről, ha így keresel. Darabokban talán. Vagy ha komolyabbat szeretnél csinálni akkor kezd el magadnak csinálni. Neten nagyon sok sablon minta van varráshoz, páncélhoz stb... és tutorial videót is bőven találsz :) (Kamui cosplay-t nagyon ajánlom <3 )

2019. aug. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Találtam egy boltot: [link]

Nem internetes^-^

Remélem tudtam segíteni❤️

2019. aug. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ahhww..Köszönöm szépen mindenkinek a segítséget ❤ UwU ❤ ;"^ ❤
2019. aug. 13. 23:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!