Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan újíthatnám meg a...

Hogyan újíthatnám meg a lekopott bikinimet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van(volt) egy nagyon szép bikinim,csak anya tönkretette a mosással és lekopott róla a minta.Fekete alapon volt nagyon sok apró pötty (vonalszerűen futottak rajta)és ezek lekoptak.A színük ezüstös volt,de ha rásütött a nap akkor többszínű volt(sajnos nem tudom másképp leírni).Valaki nem tud valami jó tippet,hogy festhetném ezeket vissza?Művészellátóban láttam már textiltollat de csak egyszínűben.

Köszi!


2010. júl. 12. 20:03
 1/7 A kérdező kommentje:
szivárvány színűek a pöttyök,jobban nem tudom sajnos körülírni :S
2010. júl. 12. 20:12
 2/7 anonim ***** válasza:

:S el kell hoyg szomorítsalak szerintem nem tudod már úgy befesteni hogy az váltogassa a színt,sajna iylenkor újat kell venni,

amúgy esetleg varrhatsz rá kör flittereket,az is szépen csillog.már láttam olyan furdőruhát!

2010. júl. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi :(( a flitterre én is gondoltam,lehet h az lesz.Nagyon sajnálom,mert egyedien szép volt.
2010. júl. 12. 20:35
 4/7 anonim ***** válasza:
Őrizd meg szép emlékeidben, és lépjél tovább. Az csak egy tárgy.
2010. júl. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
kössz :D még nem estem depresszióba,de ragaszkodtam hozzá,mert jól éreztem benne magam...
2010. júl. 12. 22:00
 6/7 anonim ***** válasza:
vegyél újat!!!
2010. júl. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
már vettem :D nem ez a probléma,hanme az,hogy kedvenc darab volt-ez van :S
2010. júl. 13. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!