Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok, miért jártok extra...

Csajok, miért jártok extra rövidnadrágban? Tudom én hogy meleg van, de akkor is. Lehetne konzervatívabban is öltözködni.

Figyelt kérdés
2019. aug. 13. 16:34
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
40%
szerintem is irtó gáz az ilyen pics@gatya :D
2019. aug. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
76%

En a rovidebb nadragjaim(ha jobban tetszik pi*csagatyáim)kintre fel sem mernék venni.

De nem mindegy hogy nekem mi szamit rovidnek

2019. aug. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
61%

Neked*

Bocsi

Autocorrect

2019. aug. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
54%
Én nem értem, heteró férfit hogy zavarhat a pitsanaci divatja. A világ konzervatívabb részein a két kezüket összetennék, ha ilyen jó csajokat láthatnának az utcán!
2019. aug. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
80%
Azért járnak ebben, mert ez van a boltokban. Komolyan. Gondolom, te fiú vagy, ergo nem szoktál a női részlegen járkálni és nézegetni a rövidnadrágokat. 10-ből 9 csak ilyen pïcsagatya. Olyan 2 éve divat ez. Én is viszont észrevettem már, hogy egyre jobban terjed, múltkor egy csapat 10-11 éves lányt láttam ilyenekben.
2019. aug. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
72%
Nem szoktam a női részlegen járkálni, viszont vannak jó lány barátaim. És érdekes módon tudnak stílusosan öltözni seggmutogatás nélkül is :D Valamint rendszeresen beszámolnak mikor mit vettek és nadrágot pont találtak normálisat mindig...
2019. aug. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
45%
Te meg miért élsz? Csukd be a szemed, ha nem tetszik valami. Engem azért baszogatnak, mert leggings van rajtam. Nektek hülye getziknek semmi nem jó.
2019. aug. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
65%
Egy szóval nem írtam, hogy stílusos. Szerintem sem az. Elhiszem, hogy a barátnőid találnak másfajta nadrágot, én viszont arról a tényről írtam, hogy ha bemész egy fast fashion boltba, akkor a női rövidnadrágok zöme pïcsagatya, ezért hordják ennyien.
2019. aug. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
42%
Szóval, ha a fast fashion boltokban Hitleres pólókat árulnának, akkor azt is sokan viselnék?
2019. aug. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
73%
Lényegében csak azok nem válaszoltak a kérdésre akikhez és akikről szól
2019. aug. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!