Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha hamis órát veszek fel,...

Ha hamis órát veszek fel, akkor mindenki észre fogja venni?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik a Rolex Submariner típus, és találtam nagyon jól kinéző hamisítványokat belőle. Mivel csak egy szimpla óra, és nem egy díszes kronográf, ezért talán nem annyira kelt gagyi hatást, egy fekete gumi, vagy jobb bőr szíjjal.

Láttam különféle homage modelleket, de ezeket elég drágának tartom, és azért van különbség méretben, dizájnban. Ráadásul ez kvarc is, pár évig biztosan elmegy.

Nem menőzni, mutogatni szeretném, de azt sem szeretném, nyilván, ha mindenki kinevetne. Egyszerűen tetszik, és nekem megér néhány ezer forintot. Nem is mozgok olyan körökben, hogy észrevegyék, de azért éppen színes kínai ruhákban sem járok, hogy túl feltűnő legyen a kontraszt.

Szerintetek vegyem, vagy ne?



2019. aug. 14. 17:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%

Ipari hulladekert parezer forintot se adj ki. Ha senki nem venne ezeket a sz*rokat, kipusztulna vegre a kinai hamisitoipar (nem, nem tartom valoszinunek hogy ez meg ebben az evmillioban megtortenik).


Inkabb vegyel par tizezerert egy valoban jol mukodo, szep orat, mint parezerert egy 2 hetig osszevissza jaro szemetet.

2019. aug. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

1. Mindenkinek egyértelmű lesz, hogy hamisítvány. Nem azért, mert látszik rajta (messziről), hanem, mert teljesen egyértelmű, hogy nem engedhetsz meg magadnak egy eredeti Rolexet (mert azt csak igen kevesen engedhetnek meg).

2. Ha a design tetszik, akkor lehet nagyon jó, hasonló designú órákat venni jóval olcsóbban. A Rolex nem a design miatt kerül annyiba amennyibe.

3. A direkt hamisítvány termékek a letező legótvarabb minőségűek, hiszen a cél a megtévesztés, nem a minőség.


Összefoglalva: hamisítványokat hordásából sehogy nem lehet jól kijönni, csak magadból csinálsz bohócot.

2019. aug. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ilyen árkategóriában messziről látszik,hogy hamisítvány.Inkább vegyél valami olcsóbbat de eredetit.
2019. aug. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
67%
Ha lepukkant 3 as golfal, vagy hasonlóval jársz, ne akarj már gazdagnak látszani, mert nevetség tárgya leszel. A Rolex nem egy óra, hanem életstílus. A többséget nem érdekli az órád, de aki észreveszi, rajtad fog röhögni...persze te tudod, de én már most is nevetek. 😂
2019. aug. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Azért nem biztos, hogy mindenki ennyire ért az órákhoz.

Úgyhogy biztos, ami biztos, én javaslok rajta elhelyezni egy nagy FAKE feliratot.

2019. aug. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Egy piros játékgolfütőt csapj még a kalaptartóra, hogy megvédd magad a karlevágó rablótól!
2019. aug. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A submariner egy óra típus,szinte minden márkának van hasonló modellje.
2019. aug. 14. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ne hamisitvanyt vegyel. Vegyel inkabb eredeti orat ami hasonlit, csak nyilvan nem rolex. Pl nezd meg az Invicta 8932 órát. Nagyon hasonlít egy rolexre, szép, egesz jó minosegu, de nem csinalsz magadból hülyét.
2019. aug. 15. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Invictat szerintem ne vegyél.

Nem tudom mi az érték, ami be van lőve. A Rolex Submariner az egy classic búváróra design. Szinte minden óragyártónak van ilyen modellje. és mondjuk 90%-ban úgy néz ki mint a Rolex Submariner. Kerüld el a hamsis Rolexet. Órát magadnak vegyél. Kínosan érezném magam egy hamis órában. Még ha nem tudja senki hogy az, akkor is. Én tudom hogy kamu, az bőven elég.


Tényleg nem tudom mi az ár, ami meg van célozva. Én ezeket ajánlanám:

500 ezer körül Tag Heuer Aquaracer

300 ezer körül Longines Hydroconquest

200 ezer körül Doxa Into the ocean, Davosa Ternos (Utóbbi nagyon nagyon hasonlít a Rolexre), esetleg Certina DS action

100-150 ezer körül Seiko-k, Orient-ek. (Itt van sok, azért nem írok konkrétumot)

30-50 ezerért pedig vannak ilyen "divatórák" is, amik ezt a designt követik.


Hatalmas a választék. Nézz körül.

2019. aug. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha más nem, vegyél egy steinhart ocean one-t. Az gyakorlatilag egy az egyben sub.



Btw, igaza van annak, aki azt mondja, hogy le fogsz bukni, mert tudja mindenki, hogy nincs 2+ milliód órára. Ez pedig nagyobb ciki, mint egy mezei casiot hordani.

2019. aug. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!