Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek a fiúknak idétlenü...

Szerintetek a fiúknak idétlenül áll a válltáska?

Figyelt kérdés

Egy ideje válltáskát hordok, mert így kényelmesebb közlekedni: nem nyomja a mobil, a kulcs, és a pénztárca az oldalam, nem kell a használt zsebkendőket a zsebemből kifordítva bogarásznom, ha a fizetni akarok a boltban stb.


A baj csak az, hogy sokszor kellemetlenül érzem magam, mert rajtam kívül a korosztályomban szinte senki nem hord ilyet (23 éves egyetemista srác vagyok), kicsit talán öregesnek vagy karót nyeltnek hathatok a többiek előtt a tatyeszommal.


Mit tegyek? Szerintetek valójában nem gáz a válltáska egy fiatal fiúnak vagy inkább térjek vissza a full tömött zsebekhez, mert az kevésbé idétlen? Esetleg valami "c megoldás"-t tudtok?



2019. aug. 15. 15:36
 1/10 anonim válasza:
Fiatalabb korokben, ez egy teljesen atlagos viselet. 15y
2019. aug. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem egyáltalán nem gáz, láttám már válltáskás fiúkat.


L

2019. aug. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
szerintem igen
2019. aug. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, az is idétlen, amikor a csajok egész nap a kezükbe szorongatják a tenyerüknél 2x nagyobb telefonjukat, mert nincs hova tenniük.

Én igazából azt nem értem, mi ez a sok cucc, ami miatt már táska kell. 1 jogsi (ami személyinek is jó), 1 bankkártya, 1 mobil, 2 kulcs, megy egy papírbankó még, oszt jónapot. Ezek azért simán elférnek a zsebekben.

2019. aug. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem gáz :/

Én hátizsákot szeretek vinni mindenhova, vannak elegánsabb darabok is, és sokkal kényelmesebb is.

2019. aug. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%
Mondjuk ha nem mész a mostani divatra, szerintem szimatszatyor a legjobb 😂 (gázálarctáska)
2019. aug. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
8%

Válltáska? Mi neked a válltáska? Mint a nőknél?

Vagy az oldaltáska, ami a válladon van?


Csomó alternatíva van. Ha elegáns akarsz lenni, vegyél egy bőr vagy akármilyen kézitáskát. Én azzal jártam egyetemre. Annak is volt pántja vállra, bár én levettem.

Lehet hátizsák is. De itt kerülendők az ilyen túrahátizsákok... Nem vagy kínai turista.

Lehet ez a vállas oldaltáska. Kicsit sportosabb megjelenés.


Amúgy nem tudom egy férfi mit hord magánál, ami ne férne el zsebben. Jó a te eseted más. Mert egyetemista...Néhűny füzet, jegyzetek, az OK. De amúgy? Bal zsebemben telefon, jobb zsebemben pénztárca. Ennyi. Kocsikulcs hátsó zsebben ha gyalogolok. Ha ülök, kirakom, vagy elrakom a jobb zsebembe. A lakáskulcs meg a kocsiban van. (Mindenhova kocsival járok). Mit raknak még a táskába? Mert azért nem kell táska, hogy beletegyek egy 10*8 centis pénztárcát, meg egy telefont.

2019. aug. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
79%

Én hátizsákot szoktam ugyan hordani, nem válltáskát, de a kérdés így is adott: szerinted érdekel engem mások véleménye?

Úgy van, ahogy mondod: sokkal kényelmesebb belekakolni minden szükséges holmit, minthogy rogyásig tömött zsebekkel járkáljak mindenhova. Aki elfogadja, annak örülök, aki meg nem, az pedig így járt. De nekem a kényelem az első, nem az, hogy divatbemutatózzak.

2019. aug. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Táskán múlik.


#4

Ha cargo gatyában vagy, de egy slim (és még közel sem skinny) fit nadrágban maximum egy kisebb tárca és 5.5”-osnál kisebb telefon és tele vagy, kulccsal a farzsebben kényelmetlen ülni, plusz nálam például általában van egy második (céges) telefon, zsebkés, toll és valami lehelletfrissítő és nyáron egy flakon víz. Ez már cargo gatyába is sok.

2019. aug. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ne legyetek mar ilyen butak a fiúknak is szükségük van taskara
2019. nov. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!