Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha eredeti volna az órám, de...

Ha eredeti volna az órám, de hamisnak nézik az nagyon gáz?

Figyelt kérdés

Nem áll fent ez a veszély, nem arról van szó, csupán néha részt szoktam venni ilyen-olyan nyereményjátékokon. A minap egy Rolexért lehetett játszani, és eljátszottam a gondolattal, hogy mi lenne, ha én nyerném meg. Mivel nem engedhetném meg magamnak, így mindenki úgyis hamisnak nézné rajtam.

Ez ilyen esetben is irtó ciki, vagy nem kellene érdekeljen?



2019. aug. 20. 08:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Első Rolexem megvásárlása előtt (ráadásul régebbi modell volt, használtan vettem) eltöprengtem ezen, a Rolex szócska szinte már együtt jár a "replika?" "gagyirolex?" kérdésekkel. Aztán rájöttem, magamnak és nem másoknak vásárolok, nem érdekel túlzottan a mások véleménye, pláne ismeretleneké.


Akik meg ismernek, azok tudják, hogy nem veszek/viselek hamis termékeket.

2019. aug. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az eredetiről messziről látszik,hogy eredeti,nincsenek vele ilyen gondok.De milyen nyereményjáték ahol eredeti Rolexet lehet nyerni?😅
2019. aug. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Egy amerikai órákat forgalmazó oldal, és regisztrálással lehetett bekerülni a játékba. Hogy most aztán mi igaz belőle, mi nem...

miért ne alapon megcsináltam, és közben eszembe jutott, hogy hiába nyerném meg, de ezek szerint nem volna probléma.

2019. aug. 20. 10:57
 4/9 anonim ***** válasza:
watchgang?:) felejtsd el, nem fogsz nyerni. Plusz ami órákat ott vehetsz, 90%-uk szemét.
2019. aug. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem az, watchmaster.com :)
2019. aug. 20. 11:44
 6/9 anonim ***** válasza:
31%
Nem unod ezeket a hamis-eredeti óra kamu kérdéseket?
2019. aug. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Az összes ilyen órás oldal kamu. Fizetsz havonta X összeget, és akkor fúúú a befizetett összeg sokszorosáért kapsz majd random órákat. Aztán közbe meg valóban 90%-uk noname, kukába való gagyi óra, amiről beállítják hogy többszáz dolláros darab.


Amúgy meg magadnak hordd az órát. Nyilván hülyén néz ki, ha egy 150 ezres Suzukiból kipattansz a 3 milliós órával a kezeden, de attól még te tudod hogy az eredeti. Mások valószínűleg nem fogják elhinni. A többiek meg amúgy kit érdekelnek? :D

Hozzáteszem, ha te olyan anyagi heylzetben vagy, hogy egyértelműen aaz ordít rólad, hogy kamu az óra (még ha valójában eredeti is), akkor teszem fel a kérdést... Nem jönne jól inkább az óra ára, mint az óra? :) Mert ha abszolút nem illik az imidzsedbe, meg tényleg ilyen kétezer forintos ruhákban, egy párszáz ezres autóval jársz, akkor van jobb helye is annak a pénznek, mint egy órában...

2019. aug. 22. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Az eredetiről messziről látszik,hogy eredeti,nincsenek vele ilyen gondok"


Ez egyáltalán nem igaz!


Persze, az olasz tengerparton, a feketék által törülközőről árut rolexekre igaz, de rengeteg olyan hamisítvány van, amit gyakorlatilat tok nyitás nélkül nem különböztetsz meg az igazitól.


Ezek persze nem a 20-50€ kategóriában vannak.

2019. aug. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Amikor a Patekomat felveszem arról sokan azt se tudják mi, sokan kérdik hogy Aliról van meg mennyi volt, én meg nem szeretem őket lelombozni hogy többet ér mint az autójuk. Ez amúgy sem arról szól.
2019. aug. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!