Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Jó minőségű, strapabíró,...

Jó minőségű, strapabíró, elegánsabb stílusú bőr hátizsák - milyen márkánál lenne érdemes keresgélni ilyet?

Figyelt kérdés

Most egy H&M-es kis hátizsákom van amit a mindennapokban hordok, nagyon szeretem, csak tudom, hogy nem fogja túl sokáig húzni sajnos. Majd ha már elnyűtt lesz, szeretném egy hasonló, csak minőségi darabra lecserélni, ami tovább bírja.

Ilyen kinézetű cuccról volna szó:

[link]

Nem a legpuccosabb, de mégse "most jöttem ki az erdőből" stílus.

A mérete nagyon kellemes, 15x29x35 cm, olyan jó kis pakolós, belefér mindenem, de nem bőrönd.


Szóval valami ehhez hasonlót szeretnék majd méretre és stílusban is.


Már nézelődtem, de érdekes módon valahogy nem igazán találtam átmenetet a H&M, Zara és társainak spórolós, hamar elhasználódó termékei, illetve a Prada és Chanel stb többszázezres táskái között.


Milyen márkát vagy üzletet ajánlotok, ami gyárt hasonló táskákat, nem többszázezer forintért, de jó minőségben, ami bírja a strapát?


2019. aug. 23. 12:57
 1/6 anonim válasza:
Coccinelle
2019. aug. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hát ezeknek is azért megkérik az árát.....



Látom, a h&m-es linkek soha nem működnek, szóval itt a kép egy másik oldalról, csak nekem fekete színben van ugyanez:

[link]

2019. aug. 23. 13:16
 3/6 A kérdező kommentje:
Samsonite esetleg? Van néhány pofás táskájuk, csak nem tudom, mennyire éri meg az árát.
2019. aug. 23. 13:25
 4/6 anonim ***** válasza:

A samsonite táskák nagyon strapabíróak.

Ha nem sajnálod rá a pénzt, akkor érdemes táska készítőnél/bőrdíszművesnél is érdeklődni egy ilyen darab után. Kicsit drágább (oly 20 ezer körül van), de ez egy klasszikus modell és ha jó minőségű veszel, akkor több tíz évig is hordható.

2019. aug. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ha tényleg több évig bírja, akkor olyan 50-60.000-t is rááldoznék ha kell, hosszú távon olcsóbb, mint jelenleg hogy évente több 8.000 forintos táskát elhasználok....
2019. aug. 23. 14:18
 6/6 anonim ***** válasza:
A Samsonite táskák jók,de a M.Korsnak is vannak szép hátizsákjai.
2019. aug. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!