Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ehhez a felsőhöz milyen...

Ehhez a felsőhöz milyen nadrág illene randira? 23/l

Figyelt kérdés

Van egy ugyanilyen felsőm: [link]

Egy vendéglőben lesz randink a barátommal, oda szeretném felvenni, hogy meglepjem vele, mert szerintem csinos darab, viszont nem tudom, milyen nadrágot húzzak hozzá. Nem vagyok szoknyás típus, szóval azt nem szívesen vennék hozzá, de a normál farmert sem tartom hozzáillőnek, meg mégiscsak randira kicsit nőietlen lenne farmerben menni szerintem... Viszont más fajta (elegánsabb) női nadrágokat én nem nagyon látok sehol, vagy csak én keresek rossz helyen, nem tudom. Légyszi aki tud, adjon nekem valami tippet, hogy mivel vegyem fel, linket is küldhettek, az nagyon sokat segítene. Előre is köszönöm! :)



2019. aug. 25. 18:44
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
[link] Egy hasonló nadrágba betűrve, magassarkúval szerintem nagyon csinos lenne.
2019. aug. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%
Inkább lecserélném ezt a felsőt egy kevésbé avíttra...
2019. aug. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát férfiként én is azt javasolom hogy,ennél divatosabb darabot vegyél fel.
2019. aug. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kukába vele

Tényleg, ne haragudj, de nagyon csúnya ez a felső

22/l

2019. aug. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
92%

Tényleg nagyon csúnya felső

Nagyanyám terítője. Viccen kívül tényleg van ilyenje

2019. aug. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
61%
Jajj, most miért vagytok ilyen bunkók? Ha ő ezt szeretné felvenni akkor ezt veszi fel. Egyébként meg nem az volt a kérdés hogy hogyan néz ki ez a ruhadarab...
2019. aug. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nehéz figyelembe venni, hogy milyen sokaknak nem tetszik, de ha csak ez jöhet szóba, mert mondjuk tényleg elegánsnak kell lenni, akkor a képen levő fekete nadrág pont illik hozzá szerintem.

Ha viszont nem csak elegáns szeretnél lenni, hanem tetszeni is neki, akkor vagy egy fokkal kihívóbb felsőt válassz, vagy vegyél fel egy "egyberuhát", mondjuk valami ilyesmit:

[link]

Csak mondjuk egy fokkal nyáriasabb színűt és egy fokkal visszafogottabbat.

2019. aug. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!