Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Magassarkúban legyek végig?

Magassarkúban legyek végig?

Figyelt kérdés

Munka miatt ki kell öltöznöm.

Magassarkúban fogok menni, de lesz nálam egy lapos balerina is, hogyha esetleg nem bírnám ki a napot sarkakon.

Mit gondoltok, jobb ha a magassarkúban próbálok maradni végig, vagy nyugodtan cseréljem le, ha nem érzem jól magam benne?

Nem sokat fogok futkozni, az idő nagy részében ülni.


18/L



2019. aug. 26. 00:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem mezítláb menj. 73/F
2019. aug. 26. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
49%
Én végig laposban lennék. 5 perc magassarkú után én vagyok a világ legparasztabb, legutálatosabb embere.
2019. aug. 26. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
57%
Ez most konkretan a munkakortol / annak elvarasaitol fugg...lehet hogy jobb volna vegig sarkokon...28/N
2019. aug. 26. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
43%
Annyira azért nem kibírhatatlan szerintem,na meg ha azt kérték,hogy abban légy akkor nyilván azaz elvárás.
2019. aug. 26. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
15%

Ha nem sokat fogsz futkozni akkor ne cseréld le, legalább szokja a lábad és egyel több csinos nő van köztünk.


F/41

2019. aug. 26. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
90%
Ha nem szoktál magas sarkúban járni, ne egy fontos esemény legyen a főpróba. Menjél laposban.
2019. aug. 26. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
76%

Nem a magassarkút kérték, hanem hogy legyen csinos.

Szerintem nyugodtan húzd át, vagy menj alapból a laposban, nagyon kínos amikor egy nő alig tud menni. Nem elegáns, nem csini, csak kellemetlen lesz.

2019. aug. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
34%
Ha teheted, maradj a magassarkúban. Elegánsabb, "komolyabb" megjelenést ad ugyanazzal a ruhával, mint egy balerina. Persze az sem katasztrófa, ha végszükség esetén cipőt cserélsz! De ha még van pár nap a kiöltözős alkalomig, akkor az a legjobb, ha addig is sokat jársz a magassarkúban, és ezalatt teljesen megszokja a lábad.
2019. aug. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
88%
De nem kell megszoknia a magassarkút, te fétises fos.
2019. aug. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

8!

Teljesen igazad van!

A 9 személyében egy bakancsos tramplit tisztelhetünk mert ő nyílván nem tudja hogy öltözik egy NŐ!

2019. aug. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!