Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » ZARA online vásárlás vélemény?

ZARA online vásárlás vélemény?

Figyelt kérdés
Megéri? Megbízható? Igazából egy cipőt szeretnék onnan rendelni, de mivel ez lenne az első vásárlásom, nem igazán tudom hogy mennyire hagyatkozzak a mérettáblázatra. Úgy általánosságban 37-38-as vagyok. Ti rendeltetek már cipőt onnan, mi volt a tapasztalat vele?

2019. aug. 27. 00:01
 1/2 anonim ***** válasza:
80%
Ha nen bízol a méretben, mérd le a talphosszod annak fel kell lenni tüntetve melyik méret mekkora talphosszt takar.
2019. aug. 27. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szeretem az Inditex márkákat, de azt kell mondjam, hogy méretügyileg nem nagyon lehet rájuk támaszkodni.

Szerintem a cipőknél valamivel könnyebb a helyzet, mint a ruhákkal, ahol hiába támaszkodhat a mérettáblázatra, valamiből XS-es kell, másból pedig M-mes, és ezt gyakran csak az anyag rugalmassága vagy merevsége, illetve szabása határozza meg.

Sajnos ezt máshogy nem nagyon lehet. Fel kell próbálni.

2019. aug. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!