Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hány éves kortól "elfogadott"...

Hány éves kortól "elfogadott" a combcsizma viselése?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon tetszenek a combcsizmák, de sosem vettem, sőt még csak nem is próbáltam fel ilyet.


Gimnáziumban szoktak ilyet hordani?


Hány éves kor felett ajánljátok?


Nektek tetszenek a combcsizmák?


Gimis Lány



2019. aug. 27. 00:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
13%
Szerintem ha nem a munkaruha része akkor gáz minden korosztálynak
2019. aug. 27. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem minden életkorban ízléstelen.
2019. aug. 27. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
41%

Férfiként írom!


Imádom a prostikat, de még rajtuk is undorító...még Taylor Swift sem tetszik olyanban!!!


Ez az egyetlen combcsizma viselés, ami elfogadható: [link]

2019. aug. 27. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
61%
Láttad már a Micsoda nőt? Na úgy néznél combcsizmában mint az útszélik a filmben. Mondjuk valami buliban esetleg oké néha, de suliba nagyon nem kéne.
2019. aug. 27. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
73%
Merész darab, de nem gáz. Viszont nagyon meg kell válogatni, hogy mihez veszed fel, mert nagyon könnyen közönséges lehetsz benne. Ha beírod a keresőbe, hogy "combcsizma", egész jó szetteket találsz divatlapokban, amik csinosak és egyáltalán nem közönségesek. Viszont egy valami: gimibe légyszi ne. Nem való oda és úgy egyáltalán nem való egy gimis lánynak. 18 fölött.
2019. aug. 27. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
45%
Gimnáziumba egyáltalán nem való! Útszéli hatású szerintem minden szettel..
2019. aug. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, ha jól áll, akkor hordd. Csak az a baj, hogy itt minden darabra azt mondják, hogy útszéli.
2019. aug. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
78%

Egyáltalán nem feltétlenül kelt útszéli hatást, pusztán kell tudni öltözködni hozzá és minden alkalomra meg kell tudni választani a megfelelő modellt. Suliba nyilván nem ideális viselet, mert ahhoz tényleg eléggé kihívó darab és ott nem az a cél, hogy felkeltsd a figyelmet. Meg különben is jobbára egész nap úgyis csak ülnél benne, a combcsizma viszont kimondottan lábhangsúlyozásra való, ami ott amúgy sem érvényesülne, tehát pont a divatértékét veszítenéd el.

A combcsizma esetében is - mint minden más ruházati kiegészítő esetében - a megfelelő modell-, anyagtípus-, illetve egy ilyen lábbeli esetén a sarokmagasság és a szárhossz választáson múlik szinte minden. A csizma viselete nem korfüggő, de 18 év alatt inkább konszolidáltabb fazont válassz és egyelőre még kerüld a magas sarkakat.

Próbálj fel bátran többet is cipőüzletekben, vidd magaddal egy barátnődet is és nézd meg a tükörben, hogy áll rajtad. Ha tetszik a látvány és bátorítást is kapsz mellé a barátnődtől, hogy tényleg jó az összkép, akkor viseld nyugodtan és ne törődj a konzervatív beszólogatókkal, mert az a lényeg, hogy Te érezd benne jól magad, nem pedig mások véleményének kell megfelelned.

2019. szept. 5. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
78%

#1-6: mégis miért jó leszólni vmit, ami alkalmas lehet a női elegancia hangsúlyozására?

Pl. ezen a modellen, ezzel a koktélruhával hogyan lenne útszéli??

[link]

Az tény, h jól kell társítani ruhákhoz, és pl hétköznapi lezser kényelmes viselethez kb olyan fura is lehet, mint pl ffinál nyakkendőhöz, vasalt pantallóhoz egy farmerdzseki. ;) - v mint fenti 3. hsz által csatolt árvízi gumicsizma. ;))) Nem gondolom, h egész nap ülni kényelmes benne. De alkalmi rendezvényekre jól állhat, ha jól hordod.

De általánosságban kijelenteni, h útszéli, és ezzel tematizálni fiatal kamaszok vélekedését erős túlzás. Nem is egy lábbeli, hanem azoknak védelmében, akik ezt hordják, mert úgy gondolják, jól áll, és nem fűznek hozzá negatív konnotációt. Írom mindezt radikális (pol.) konzervatívként.

2021. febr. 28. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Jelenleg is gimnáziumba jársz? 10. osztálytól hordhatod szerintem, viszont inkább 11. évtől javaslom. Farmernadrággal vagy olyan szoknyával, amelyből kicsit kilátszik a lábszárad.

Gimiben két divatos lány már 10. osztálytól viselte. Laposabb sarkút vagy talpút viselj eleinte!

Arra számíts, hogy nagyon meg fognak benne nézni a fiúk, viszont, akinek tényleg tetszel, az az arcodat is megnézi.

2021. okt. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!