Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Minőségi ruhák márkajelzés...

Minőségi ruhák márkajelzés nélkül?

Figyelt kérdés
Üdv. Tudtok mondani/ajánlani olyan Férfi ruházati márkát, ami minőségi(5*), viszont a márkajelzés max. csak a bilétán van rajta? Hálás lennék egy webshop ajánlásnak is. Köszi

2019. aug. 27. 11:07
 1/4 anonim ***** válasza:
44%
Armani öltönyök.
2019. aug. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igazából a legtöbb márka csinál nagy logós termékeket is és kis logós termékeket is. Ralph Lauren, Tommy Hilfiger, Calvin Klein, Levis,stb. Ezek éppúgy megtalálhatók kis ízléses logóval,mint gagyi nagy logókkal.

Márkajelzés nélküli nagy márkákat ritkán találni. Illetve azoknak is el van rejtve valahol belül.

2019. aug. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem. De én olyat szeretnék ami kiváló minőségű, viszont nincsen rajta logó. Nem feltétlenül öltönyre kell gondolni. Én pl. galléros polóra gondolok.
2019. aug. 27. 13:54
 4/4 anonim válasza:
Massimo Dutti, ha nem is öt csillag, de szerintem elég jó. Sok termékükön nincs semmilyen márkajelzés.
2019. aug. 30. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!