Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen típusú menyasszonyi...

Milyen típusú menyasszonyi ruhát ajánlanátok egy molettebb menyasszonynak?

Figyelt kérdés

Az alkatom hasonlo Ashley Graham plus size modelléhez. (Nagy csípő, nagy mell, viszonylag laposabb has) a különbség, hogy én 42-44-es méretű ruhákat hordok, ő pedig 48-ast ha jól tudom, nem tudom ez mennyire számit.

Szerintetek milyen szabású ruha lenne előnyösebb?


2019. aug. 29. 23:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Menj be egy szalonba, ott meg tudják mondani, hogy milyen fazon illik rád.
2019. aug. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

[link]


Egy ilyesmi lenne az álom ruha, de nem tudom, hogy jól állna-e ..

2019. aug. 29. 23:31
 3/6 A kérdező kommentje:
1# nyilván majd az is következnifog, de kiváncsi vagyok több véleményre is, esetleg saját tapasztalatokra :)
2019. aug. 29. 23:38
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát fel kell próbálnod és megnézni hogy áll...!


Szerintem A-vonalú ruha előnyösebb és felé egy kis boleró, ami takarja a vastag karokat.

2019. aug. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi itt látatlanban nem tudjuk megmondani.Bekell menni el a szalonba és ott megfogják mondani,ők nyilván ezzel foglalkoznak évek óta.
2019. aug. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
45%
Nem kell takargatnod magad, ahogy az egyik válaszoló írta, hülyeség. Viszont az igaz, hogy az A vonalú jobban állna. De amit linkeltél annak a felső része nagyon jó szerintem, mert optikailag megnyújt, nem úgy mint a pantnélküli, ami egyebként nagyon nem alkalmas a nagy mellekhez. (mégis sokan erőltetik, mert hú, de menő, közben nem áll jól nekik)
2019. aug. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!