Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lanyok! Nektek hogy tetszik...

Lanyok! Nektek hogy tetszik ez a cipo?

Figyelt kérdés
[link]

2019. aug. 30. 00:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmi kulonos nincs benne. Sima tornacipo
2019. aug. 30. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
Ja, teljesen normális. De nekem nem tetszik, nem venném fel.
2019. aug. 30. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
hát elég tömeg már. De egy laza naphoz tökéletes. (nekem ilyen volt, ugyanilyen. És mivel én felszolgálo vagyok, és sokat járkálok, nagyon nem volt jo. A talpamnak vége volt. ) szoval egyáltalán nem kényelmes
2019. aug. 30. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Az attól függ.

Elég basic darab, nem nehéz hozzá felöltözni, nem megy ki a divatból, ilyen szempontból tetszik. (Bár ez a legtöbb fehér sportcipőre is igaz)

Viszont, hogy a Converse gyártói nem hallottak ár érték arányról az is biztos, mert alig van benne anyag, és annyira nem nagy durranás szerintem.

Szóval összességében tetszik, de annyira nem hogy megvegyem.

2019. aug. 30. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
tetszik
2019. aug. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hat mi megvettuk ezt a cipot, pont azert amiert elottem is irtak hogy kb mindenhez illik. Meg mar regebben szerettem volna egy egyszerubb cipot :D
2019. aug. 30. 10:00
 7/8 anonim ***** válasza:
Sima egyszerű Convers,nagyjából mindenhez jó.
2019. aug. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van 2 ehy fekete, meg egy ugyanilyen. Tényleg szinte bármihez felvehető, én főleg ilyen lazább ruhákhoz szoktam felvenni, de van jópár szoknya is, amivel jól mutat.


25/l

2019. szept. 20. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!