Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Necc harisnya hétköznapra?

Necc harisnya hétköznapra?

Figyelt kérdés

Van egy elég unalmas majdnem térdig érő "pólóruhám" amit önmagában már nem túl szívesen hordok ezért arra gondoltam,hogy felveszem a necc harisnyámmal ami egyébként alig van rajtam. Viszont jövőhéttől új iskolába megyek ahol nem tudom mennyire nézik jó szemmel az ilyen fajta harisnyákat mivel sokan alapból cédásnakk tartják pedig szerintem megfelelő ruhával elég jól néz ki. Egyébként nem érdekelne az ottaniak véleménye simán felvenném de így az elején szeretném kicsit meghúzni magam.


Mellesleg állítólag ott elég elfogadóak önkifejezés terén(pl engedik a színes hajat ezzel a lehetőséggel éltem is :D)

Nektek mi a véleményetek? A válaszokat előre is köszi!


2019. aug. 31. 12:40
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Van egy lány ismerősöm,aki sokat hord ilyet tornacipővel. Rakja fel a képeket facebookra,azokon nem cédás..
2019. aug. 31. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%
Egy térdig érő pólóruhával lehet jó. Bár látni kéne. Könnyen olcsó lesz az összhatás.
2019. aug. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem mindenhogy prolis.
2019. aug. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
90%

Egy necc harisnyával lehet nem prostisan kinézni, de ahhoz olyan stílus, alkat, esemény, és set kell.


Vidzont ha bármi is hibázik, akkor nagyon könnyű beleszaladni a prosti stílusba.



Inkább ezért érdemes kerülni, vagy nagyon óvatosnak lenni vele.

2019. aug. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

Közönséges és értelmetlen ruhadarab.


F/41

2019. szept. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!