Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tomboy vagyok? Mi az a tomboy,...

Tomboy vagyok? Mi az a tomboy, csak annyi, hogy fiús lány?

Figyelt kérdés
Amikor összejöttem a barátommal 7 évvel ezelőtt, azt mondta én vagyok a legfiúsabb lány, akit ismer, de akkor még nem volt ilyen kifejezés, hogy Tomboy. Ezt nem a ruházatomra értette, hanem a személyiségemre. Szeretek fiúsabban, sportosabban öltözködni, és nagyon tetszenek is az ilyen ruhák. Az is gyanús, hogy ruhaüzletben a férfi részleg darabjai sokkal jobban tetszenek, gyorsabban tudnék vásárolni, ha onnan kéne választanom, de nem merek. Cipőboltban, amikor barátomnak veszünk cipőt, a férfi cipők nagyon tetszenek, a női részlegen egyik sem, és alig tudok választani. Tini koromban mindig akartam egy férfi karórát, de lebeszéltek róla. A nagyon nőies ruhákban kellemetlenül érzem magam, de ezt mindig annak tudtam be, hogy dundibb vagyok. De szerintem nem illenek hozzám a szoknyák, meg balerinacipők, nevetségesen érzem magam bennük. Nem vonzódom a nőkhöz, abszolút hetero vagyok, de öltözködésben nagyon tetszik ez a tomboy divat.

2019. szept. 2. 10:00
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Nem hallottam még ezt a kifejezést. De a stílusoddal nincs baj, legalább van, nem úgy mint a mai lányok többségének.
2019. szept. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%

A tomboy egy angol szleng kifejezés, régóta megvan, csak nálunk nem terjedt el hosszú ideig. Egyébként valóban a fiús stílusú lányt jelenti, aki nem feltétlen leszbi is:)

Ha neked tetszik ez a stílus és pláne a párod is szeret így, akkor miért változtatnál? Boldog vagy, nem? Ha ma már azt is tolerálni kell, hogy egy pasi tangát meg full csőgatyát hord, akkor az miért baj, ha egy csaj vesz fel férfiruhákat?

2019. szept. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
95%

Személyiségre mondják. Ettől még hetero vagy.


De akinek ilyen a személyisége az nem csillámpónis rózsaszín szarokban fogja festegetni a körmeit.


A leírásod alapján tomboynak lehet minősíteni, ha nagyon be akarnak skatulyázni.

Nincs ezzel semmi baj, legalább nem 12 egytucat vagy.

2019. szept. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
6%

Szerintem te rejtett búzavirág vagy inkább.


Amúgy visszaolvastad mit írtál?

Nem a ruházkodásomra hanem a személyiségemre értette.

Majd folytatod, hogy szeretekek fiúsabban, sportosabban öltözködni.


Akkor most melyik igaz a kettő közül?

2019. szept. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
11%

2-es!


Pont hogy fordítva van ahogy az utolsó mondatokat írod, mivel a nők kezdtek a nagy egyenjogúságra hivatkozva férfi ruhákat hordani és pont hogy ha nekik lehet akkor nekünk fiúkna is jár a nőies öltözködés ha éppen az tetszik.


És ha már egyenjogúság akkor azt a sértő jelzőt is had ragasszuk rá a férfias ruhát viselő kislányokra, az pedig nem más mint a “de bhúzis a ruházatod...”

2019. szept. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!