Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A martens hülyén néz ki?

A martens hülyén néz ki?

Figyelt kérdés
Szeretnék egyet venni, mert baromi kényelmes, és én imádom ahogy kinéz, de mindenki szerint munkáscipő meg a punkok hordanak ilyet (akik amúgy ma már inkább steelt),régen oké, hogy ők hordták, csak nem akarom folyton ezt a hisztit hallgatni. Az én stílusomhoz illik, de nem tudok úgy viselni valamit nyugodt szívvel ha feltűnő vagyok benne, vagy néznek, vagy röhögnek.

2019. szept. 4. 22:21
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
Pedig feltűnő leszel benne szerintem, bár attól is függ hogy hány soros. Én mondjuk mindig kiszúrom ha valakin acélbetétes van :D punkok is hordanak martenst, hordanak steelt is, meg hordanak még ezer márkájú bakancsot, ez mindegy szerintem. Az acélbetétes az akkor is acélbetétes marad. Jellegzetes nagyon. Viszont te is hordhatod ha neked tetszik, csak mondjuk ne a legdurvábbat vedd meg, hanem egy visszafogottabb darabot. Mostanában amúgy egyre divatosabb megint, ahogy elnézem, bár inkább külföldön. Szerintem jól néz ki. És ne foglalkozz amúgy senki mással, ha nem tetszik ne nézze :D
2019. szept. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, és nem csak a punkok hordják. Nekem 1919 és 1460 van.
2019. szept. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Metionin ***** válasza:
67%
Dehogy. Én szeretem, van is egy fehér. Már alig várom hogy olyan idő legyen hogy hordhassam.
2019. szept. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem sem néz ki hülyén. Nekem 3 van, acélbetétes és betét nélküli is. Ismerőseim körében is van pár megosztó vélemény, de ez van :D
2019. szept. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
77%

A Martens mar nem ennyire retegcipo, epphogy kimondottan nepszeru mostanaban. Nem csak acelbetetes letezik belole, a Pascal modell pl nem az, es nekem abbol raadasul pont olyan van, ami egyszinu, fekete rajta a varras is, elso ranezese nem is tunik Martensnek.

Vedd meg batran, nag on megeri az arat, mert ha jol apolod, nagyon sok evig hordhatod, orok darab.

Kineztre en egyebkent annyira nem szeretem, de kenyelmes es tartos, a kedvenc bakancsom, pedig van olyan, ami szebb.

2019. szept. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
67%

Az utcai Martenseknek semmi közük a munkáscipőkhöz, amire a honlapon külön is felhívják a figyelmet :D


Mert milyen Martenst nézél ki, ami ennyire feltűnő?


Bátran vegyél.

2019. szept. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!