Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért divat itthon a vállalkoz...

Miért divat itthon a vállalkozók és egyéb tehetősebb emberek körében a Tommy Hilfiger, Hugo Boss, Gant, Bugatti, Calvin Klein, Ralph Lauren ruhák?

Figyelt kérdés
2019. szept. 5. 19:22
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Nem igazán értem a kérdést,nem csak vállalkozók hordhatnak ilyen márkájú ruhákat.Az pedig,hogy kinek mi tetszik mindenkinek saját dolga,ha tehetős ha nem.Nyilván egy gyári munkásnak nem engedi meg a pénztárcája,hogy ilyen ruhákat vegyen magának,de nem hiszem,hogy baj lenne ha egy tehetősebb ember megengedi magának.
2019. szept. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Csak azért kérdeztem mert leginkább rajtuk látok ilyen ruhákat. Mondjuk azt sem értem itt miért ilyen drágák.

A Macy's-ben szoktam bevásárolni hasonló cuccokból, de ott 10-15 között kapni Hilfiger pulóvert, itthon 40-től felfelé.

2019. szept. 5. 19:55
 3/4 anonim ***** válasza:
79%

Mert még mindig olcsóbb, mint a Gucci, Chanel vagy a Louis Vuitton.

Rá van nyomva egy menő logó, amivel az ember demonstrálhatja, hogy nem a híd alól jött, ugyanakkor nem megfizethetetlen.

2019. szept. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy a vállalkozókra lennének ezek leszűkítve, én is hordok például CK cuccokat és kifejezetten tehetős sem vagyok, csak szeretek jobb minőségű ruhákba fektetni.

És pont azért hordja más is: mert nem megy tönkre két mosás után, mint egy H&M póló.

2019. szept. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!