Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen női karórát vegyek?

Milyen női karórát vegyek?

Figyelt kérdés

A feleségemnek keresek karórát. Meglepetés lesz, de kicsit el vagyok veszve. Mindenképpen kicsi számlapos, finom kis ezüst/acél színűt keresek, 40 ezer Ft-ig. Csak új, üzletben vásárolt óra jöhet szóba. Mindegy, hogy szögletes, vagy kerek a számlap. A feleségem alacsony, vékony hölgy. Nem szeretném magammal vinni vásárolni, mert szereti a meglepetéseket.

Már végignéztem vagy ezer honlapot, de valahogy nem bírok dönteni. Lányok, segítenétek nekem választani?



2019. szept. 7. 21:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerinten köralakú szamlaposat vegyél, az a jobban mutat.
2019. szept. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mutass lehetőségeket, és segítek választani.
2019. szept. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Eddig ezek jöttek szóba, de bármi más jöhet:


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2019. szept. 8. 20:37
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem ezek közül az 1. tetszik, egyszerű, letisztult, időtálló. Esetleg még az 5. se rossz, bár én nem rajongok annyira a szögletes számlapért.

De ha szereti a feleséged a kicsit extrább doglokat, akkor a 3. vagy 4. is jó lehet (a kövek miatt mondom, hogy 'extrább')

2019. szept. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!