Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol vegyek jó minőségű ruhákat?

Hol vegyek jó minőségű ruhákat?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, fiú. Szeretnék olyan ruhákat venni, amelyben nem úgy érzem magam mint egy mozgó reklámtábla (tehát nincs rajta 5 méteres betűkkel a márka neve, stb.)

Eddig főként H&M-ben, C&A-ban öltözködtem, de eléggé tömeg cuccok vannak itt és nem is nyerték el az ízlésemet. Ugyanakkor nem tudok kiadni 20 ezret egy pólóért, meg 60 ezret egy kabátért.

Hol tudnék elfogadható áron, szép és elegánsabb ruhákat venni? Köszönöm a válaszokat.



2019. szept. 8. 13:06
 1/6 anonim válasza:
16%
New yorker?Bershka?
2019. szept. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%

Sajnos mindehol már olyan árak vannak....

A h&m és a new yorker , ez a kettő ami normális áron árulja az alapdarabokat , de ennyi.

Ezekkel pedig nem tudsz "kitűnni".

Esetleg megpróbálhatod még a bonprixet.hu nem tömegcuccokat árul többségben.

Tudnám ajánlani a mango-t. Na ott ténylegesen nők és férfiak számára a legelegánsabb stílusú dolgokat árulják. Én általában outletben vásárolok, mert eredeti árban azért ott is húzósak a ruhák. Outletben nagyon jó darabokat szoktam kifogni , abszolut de kedvező áron , és a minősége bőven túlmutat a h&m , bershka, new yorker , meg ilyen áruházak ruháin.

Én nagyon nagyon szeretem a mango-s ruháim , irodában mindig csak őket hordom , van ami több éve megvan , agyonhordtam mostan , és semmi , mintha most vettem volna.

2019. szept. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
11%
Kínaiban jó cuccok vannak. Nem olyan drága és van esély rá, hogy olyat fogsz ki, ami nem jön szembe
2019. szept. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Érdemes elmenni outletbe vagy szezonváltáskor körülnézni plázákban.

Tommy Hilfiger, Calvin Klein stb. cuccokat ki lehet fogni jó áron.

Legutóbb Hugo Boss és Gant pólót vettem 12-ért összesen, külső felirat nélkül. Ezen márkák kabátjai, puloverei sajnos itthon nagyon drágák még akciósan is, igaz nemrég 18-ért sikerült kifognom Hilfiger pulóvert amiben van kasmír is, az eredeti ára 52-volt...

Tehát nagyon keresni kell, de lehet kapni időtlen, márkás ruhákat megfizethető áron.

Itthon nagy divat a feliratos “lássátokmennyipénzvan” ruha, emiatt keresni kell a szolidabb darabokat.

2019. szept. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Turkálók? Nagyon jó cuccokat lehet kifogni, de persze keresgélni kell. De csak ha nem derogál, persze..
2019. szept. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Hmmm...Jó kérdés.Nem nagyon vannak ilyen helyeken nagyon olcsó ruhák...De néha biztosan lehet párat kifogni.🤔
2021. dec. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!