Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek milyen méretű...

Wazzzup13 kérdése:

Szerintetek milyen méretű skinny farmert vegyek Pull&Bear-ben?

Figyelt kérdés
Tallyban javarészt 34-es farmerjaim vannak, habár a mérettábla szerint 36-os lennék. Egyszer próbáltam pl Zara Trafaluc farmert és a 34-es csak a combom közepéig jött fel. H&m-ből 34-es nadrágom volt szintén. Pull&Bearből még nem vettem farmert ezelőtt. Nektek mi a tapasztalatotok?

2019. szept. 8. 16:09
 1/7 anonim válasza:
Ha van webshopjuk, akkor ott tuti van mérettáblázat, az segíthet:)
2019. szept. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Talán azzal kéne kezdeni egy ilyen kérdést, hogy megmondod, centiméter/2 vagy collos (inches) körméretezésről beszélsz (utóbbi boltban mindkettő ki van írva a nadrágokra egymás mellé - szóval nagyon nem mindegy, melyik), mert ebből még az se derült ki hogy 45 kilós vagy, netán 95, férfi-e vagy nő... és akkor talán majd valaki mond is valami segítő jellegűt.
2019. szept. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem olyat, ami jó rád.

De most komolyan. Bemész, felpróbálod a 34-est és a 36-ost, szükség esetén más méretet is, és amelyik passzol és kényelmes, azt veszed meg.

Szívesen.

2019. szept. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

1. válaszoló: Az a baj a mérettáblázatokkal hogy sokszor azok szerint 36-os méret lennék, viszont ha felveszem a nadrágot akkor lötyög rajtam és kényelmetlen :( ezért vagyok bizonytalan hogy pl bizonyos márkákat ismerek, de a Pull&Beart még nem annyira.

2. válaszoló: Azzal kezdtem hogy TALLY WEIJLBEN 34-ES VAGYOK. Ha abban a boltban fiú vásárol akkor ott bajok vannak.Az ok pedig hogy nem írok cm-t meg inchet szintén azért van mert a mérettáblázat nekem mást ad mint ami a valóságban jó. Ezt a válaszodat kulturáltabban is meg lehetett volna fogalmazni, ha pedig nem bírsz kevésbé flegma hangsúlyt megütni akkor nincs keresni valód a gyakori kérdésen. :)

3.válaszoló: Sajnos nincs lehetőségem Pull&Bearbe menni mert kis városban lakok és a legközelebbi is kb 2 óra utazásra van tőlem. Általában akkor szoktak ilyen kérdést feltenni mikor hasonló helyzetben vannak mint én. :/ Hátha valakinek van hasonló tapasztalata mint nekem.

2019. szept. 8. 16:45
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát nekem fiúként van Tally Weijl skinny farmerom is, és imádom, tök jól áll. :) Szóval én kivétel vagyok ezek szerint. :)


A kérdésedre válaszolva pedig, javaslom én is a személyes felpróbálást, mert nekem is van amiből 28, van amiből meg 30-as farmer kell.


F

2019. szept. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is H&M-ben 34-es méret vagyok, viszont a Zarában 38-as farmer kell nekem, a Pull&Bearben meg vettem egy szoknyát, és az S-es/36-os. Mivel a Pull&Bear meg a Zara is inditex csoporthoz tartozik, tapasztalatom szerint nagyon hasonló a méretezés. Szerintem a legvalószínűbb, hogy 36-os kell neked, de ne lepődj meg, ha mondjuk eggyel kisebb vagy nagyobb kell, inkább vidd be a próbafülkébe mind a 3 nadrágot. :D
2019. szept. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, előző vagyok, most látom, hogy azért írtad ki a kérdést, mert nincs a közeletekben Pull&Bear. A próbafülkés rész akkor az előző válaszban nem releváns. :D
2019. szept. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!