Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért fura több évnyi szűk...

Miért fura több évnyi szűk farmer hordás után egy bővebb szabásút felvenni? 18/f

Figyelt kérdés

Évek óta szűk farmert hordok. Most reggel egyik sem volt tiszta (vagy a szennyesben voltak vagy a ruhaszariton lógtak) ezért felvettem egy régebbi, bő szabásút.


Ez nagyon fura és kényelmetlen. Miért tűnik annyira kényelmetlennek a szűkhöz képest? Előtte évekig hordtam bő nadrágot és akkor még nem nagyon volt bajom azokkal sem..



2019. szept. 9. 09:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Megszokás kérdése egyrészt. Másrészt pedig a szűk feszülős gondolom nyúlós anyagú, így hozzád idomul, emiatt is kényelmesebb. :)


Amúgy én is ugyanígy vagyok ezzel, én is évek óta csak full feszülős farmert hordok, és nekem is fura volt a múltkor felvenni egy fekete egyenes szárút alkalomra. Vettem is inkább gyorsan feszülősből is egy feketét alkalmakra, mert abban jobban érzem magam. :)

2019. szept. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A valasz benne van a kerdesedben: evek ota nem volt rajtad. Hozzaszoktal a szuk farmerhoz, es elszoktal a botol. Ha most megint elkezded rendszeresen hordani, gondolom ujra hozzaszoksz. (Bocsi az ekezetekert)
2019. szept. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Meg szoktad. Én elkezdtem szövet gatyákat meg lazább nem farmer anyagú gatyákat hordani az elmúlt 1 évben. Először nekem is furcsa érzés volt de most már szinte nem is tudok farmerbe kényelmesen el lenni. Pedig én voltam az aki képes volt még itthon is azt hordani.
2019. szept. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Megszoktad a szűket,látványban is sokkal másabb a mit a bő mutat,ez is zavarhat illetve mozgásban is másabb érzés.
2019. szept. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mert a szűk jobb és azt szoktad meg.
2019. szept. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!