Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 45 felett (férfi) slim farmer...

45 felett (férfi) slim farmer még belefér, nem ciki? Ráadásul fehér sportcipővel.

Figyelt kérdés
Sztreccs anyagú, cipő fölött ér véget, elég szoros vádlinál. Nemrég vettem, de egy kicsit furcsa érzés, nem szeretnék nevetségessé válni. Nem szakadt, szép sötét egyébként. Az mondjuk zavar, hogy ha felállok, nem nagyon akar lecsúszni. 17 cm széles a szára. Amúgy főleg ilyeneket lehet kapni.
2019. szept. 9. 21:18
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem ez nem kor, inkább testalkat függő. Egy túlsúlyos, vastagcombú, pocakos férfin elég nevetségesen fest. De ha alapból jól áll a fazon, akkor hordd nyugodtan.
2019. szept. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Azért nem ciki, mert automatikusan 10 évvel fiatalabbnak hisznek majd... feltéve, ha máshol se süt rólad az a tipikus leromlott, szarrakás állapot, ami a középkorú férfiakat sajnos jellemezni szokta. Azzal párosítva elég furán venné ki magát. Egy jóképű, jó alakú férfinál viszont a világ legtermészetesebb dolga, hogy felvehet divatosabb ruhákat is, és nem írta még le magát. Te döntöd el, melyik táborhoz akarsz tartozni.
2019. szept. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Jól tartom magam, elég sovány vagyok (sajnos), kb. 63 kg, szerintem 5-10 évet letagadhatnék (legalábbis ha ismeretlenek általi tegezést nézem, bár talán félreértem, mert tetszikezni is szoktak azért). Jóképűnek azért nem mondanám magam.
2019. szept. 9. 21:56
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
A slim az simán belefér, a skinny az, ami furcsán fest a fiatalokon is.
2019. szept. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%
Ha vékony vagy, akkor nem gond, de azt speciel én nem vállalnám hogy a nadrág rámtapad és nem csúszik le magától.
2019. szept. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem simán jó.
2019. szept. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Lecsúszik azért, csak kell néhány lépés. Talán vastagabb egy kicsit a vádlim a célközönségénél :) Van még két másik slim nadrágom is, amik pár centivel szélesebbek, és nem sztreccsek, de azok sem csúsznak le azonnal, ha felállok.

Köszönöm az eddigi válaszokat.

2019. szept. 9. 23:29
 8/9 anonim ***** válasza:
65%
A kényelem nem tesz nevetségessé, én 41 évesen super skinnyt hordok, de 24 éve testépítek, tehát formás a lábam és kényelmes mert olyan mint egy futó nadrág nem kell leülésnél húzogatni térdnél.
2019. szept. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2019. szept. 11. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!