Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A 70-es években gyakrabban...

A 70-es években gyakrabban hordtak a nők harisnyát?

Figyelt kérdés

Nemrég elkeztem nézni a Columbo sorozatot (1970-es évek elején kezdődik), és fiatal férfiként különösen kellemes látni, hogy elegánsabban öltözött akkoriban mindenki, beleértbe a nőket is


Magyarországon is divat volt ekkor a harisnya nőknél, vagy ez csak a nyugati országokban adatott meg az embereknek?


Szerintetek újra divatba fog jönni?

Nagyon remélem :))



2019. szept. 10. 17:46
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Igen, szinte kötelező volt! Hozzá tartozott a jólöltözöttséghez. (Akárcsak a kombiné.)
2019. szept. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
8%

Igen jól láttad akkor még voltak nők.


Most meg már lassan a fiúsnak nevezett búzás öltözékben csak a személyi után lehet rájönni a nemére az illetőnek...

2019. szept. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
95%

Inkább a nadrag volt kevésbé divat/elterjedt.

Én magam nem igazán hordok nadrágot, inkább harisnya-ruha kombó a mindennapos viseletem, de a nadrág sokkal kevésbé macerás. Megértem, ami utálja a harisnyát, körülményes le-felvenni, sérülékeny, és sokan nem bírják az anyagát sem. Mindenki a számára kényelmesebb megoldát választja, ezért hord a nők nagyobb része is nadrágot.

2019. szept. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%
Remélem elterjed pasiknál az izom. Meg az ápoltság. Meg a minimál szőr. Az ember nem kap meg mindent, amit szeretne, pubi. Nézd továbbra is a tévét.
2019. szept. 11. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
61%
Még a 90-esben is.
2019. szept. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a rendszerváltásig lehetett követelmény, vagy elvárás hogy a nők nőiesen öltöznek. Akkoriban nem egy hölgy családtagnál kupacokban áltak a nejlonharisnyák mosás után, ellenben most örülnek hogy nem kell hogy a ruhatár állandó darabja legyen. Egyben biztos vagyok, visszaténi az a harisnya divat nem fog! Részemről megértem hogy macerás a használata, de egy biztos hogy nőies és a legtöbb férfi számára vonzó látvány.
2019. szept. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!