Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért akkora "szenzáció", ha...

Miért akkora "szenzáció", ha egy férfi harisnyát hord?

Figyelt kérdés
Úgy értem, miért lepődik meg mindenki rajta (esetleg **zizza le az illetőt)? Ha a fülbevaló, nagyon kivágott póló, rózsaszín póló, hosszú (fonott!) haj stb. most már teljesen elfogadott (sőt néha menő), akkor a legtöbben miért pont a harisnyán akadnak fenn? Egyszerűen nem értem, mi vele a baj. Mitől nagyobb "szenzáció", mint a felsoroltak?
2019. szept. 10. 18:39
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
56%

Talán jobban tapad a nemiszervre. :D


Amúgy fogalmam sincs,régen is hordtak..

2019. szept. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
66%
Régen magassarkút is hordtak, akkor az is legyen mindennapos? Ez nem egy jó érv szerintem.
2019. szept. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
62%
Mert alapvetően egy női ruhadarab. Ha nadrág alá veszed fel hogy ne fázz az oké de rövidnadrághoz pl. minek harisnya? Ha meg szoknyához veszed fel ne csodálkozz ha leb*ziznak.
2019. szept. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
59%

Ha hosszú nadràghoz veszed fel, akkor senki se làtja.

De ja, az màr màskerdès hogy ha rövidnadràghoz😂

2019. szept. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem a többi is irtó gáz.

Más, ha azért vesz a férfi harisnyát mert fázik és más mikor erre "gerjed"

2019. szept. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
30%

A harisnya sosem volt női ruhadarab pont ahogy a nadrág sem!

Mindkettőt a férfiak hordták csak mint minden ruhánkat szépen lenyúlták a nők.

És idővel a sok barom úgy gondolkozik, hogy ha egy bizonyos ruhadarabot lát az egyik nemen akkor hajlamos hozzá párosítani.

Na ezért van az hogy furcsálják, a megszokás miatt.

Viszont mivel vannak olyan férfiak akik hosszú hajjal fülbevalóval közlekednek és így látja őket a nagyközönség idővel megszokja.

Egy fülbevalónak mi funkciója van? Nyílván annyi mint egy rövidnaci harisnya kombónak.

Tehát az utóbbi a komfortérzet miatt viselendő viszont a fülbevaló már kérdéses..

2019. szept. 11. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
62%
Ha minusz 10 ben télen felveszel a nadrág alá egy vastagabb harisnyát, az érthető és senki sem látja. Viszont te érzésem szerint egy fétis rajongó vagy és itt nem a téli hidegről van szó. Azért “szenzáció, mert normális férfi nem visel női ruhát, pláne nem magamutogatás céljából.
2019. szept. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
73%
Értem én hogy 17. 18. században a férfiak hordtak harisnyát meg a skótoknál van a kockás szoknya de ha jól tudom 2019-ben Magyarországon vagyunk.
2019. szept. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
51%

7!


Miért kéne dugdosni? Írtad hogy nadrág alatt nem látja senki..

Ez tán valami bűncselekmény lenne?

A nők levédették maguknak ezt a ruhadarabot?

Ne röhögtess már.

Akkor ezek a lányok is férisesek a férfi ruhák iránt és nem is normálisak mert magamutogatásból viselik?


https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_..


https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_..


https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_..


Még annyit had tegyek hozzá hogy a skótoknál nem szoknya van hanem kilt!!

A szoknya szóval ki is oktatnának hogy azt hogyan hívják!

És igen a 17.18. Században, de még a középkorban is hordtak harisnyát a pasik és most 2019 van ahogy írtad, de ne feledkezz meg a skótokról akik már a középkorban is kiltet viseltek és kapaszkodj meg még 2019 ben is viselik!

Tehát egy ruhának nem az évjárat szab határt hanem az hogy ki miben érzi jól magát.

Mivel én sem a körülöttem lévő dögevőknek öltözöm hanem magamnak.

Ez a jujj jujjkodás a férfiaknál szokás , szinte rettegnek egy ruhadarabtól ami nőies, mintha fertőzne.

A nők sokkal lazábbak és európaisabbak nem maradt meg bennük ez a hülye kommunista konzervatív gondolkodás.

Én örülök , hogy nem tartozom ezek közé.

2019. szept. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
8%

És íme egy újabb példa a nőknél van női póló is de ők a férfit uniszexé keresztelik át mint minden férfi ruhát ami megtetszik nekik!


https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_..

2019. szept. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!