Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti is láttatok már olyat,...

Ti is láttatok már olyat, hogy egy srác és a barátnője rövidnadrágban jöttek az utcán, és a srácnak sokkal jobb, sokkal formásabb lábai voltak, mint a barátnőjének?

Figyelt kérdés
Mi lehet az oka annak, hogy a pasik némelyikének klasszisokkal jobb lábai vannak, mint a csajoknak?

2019. szept. 12. 08:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Genetika. És fejezd be a férfi lábas kérdéseket! Van belőlük már egy csomó.
2019. szept. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Én azon szoktam röhögni, hogy sok pasinak vékonyabb a lába, mint a barátnőjének :D
2019. szept. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
57%
Igen,sok lánynak vaskos,erős vádlija van (nekem is) és sztem a barátomnak sokkal formásabb. L.
2019. szept. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A férfiak hogy ha edzenek általában nagyobb súlyokkal csinálják és könnyebben is vagy többet izmosodnak.
2019. szept. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

3: Én nem arra gondoltam, hogy a nőknek olyan vaskos, hanem, hogy sok férfinak annyira giliszta.

Még a konditeremben is. Sokan kizárólag felsőtestre edzenek, aztán van két pálcika lábuk :D

2019. szept. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én meg azon csodálkozom, hogy egyes nőknek akkora vádlijuk van, - úgy hogy egyébként semmit nem tesz érte, - hogy ilyen pasinak akkor sincs, ha folyamatosan gyúr rá. És itt most nem az oszlop lábú 100 kilósokra gondolok. Pl egy 175-180 centis nem gizda, de egy férfinél még mindig sokkal könnyebb (65-70 kilós) nőnek, főleg ha ilyen 40-es, tuti, hogy akkora vádlijai vannak, hogy 2 kézzel se igen érni át.
2019. szept. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem, soha nem szoktam megfigyelni ezt, mert nem is érdekel. És a normális embereket nem is érdekelnek ilyen hülyeségek.
2019. szept. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Láttam már igen. Sok nönek nincs túl jó lába, ráadásul sokszor még rá is tesznek még egy-két lapáttal. Pl nagyon sok nagyon vékony lábú nő van, akiknek semmi formásság nincs a lábán, comb vádli stb. Nem túl esztétikus, de ahelyett, h próbálná leplezni, még ki is hangsúlyozza. Pl fekete harisnyát hord. A fekete optikailag vékonyít, tehát ezzel még rosszabb látványt nyújt... És sok ilyen csajszit látok, olyan vékony lábakkal mint a karom, fekete harisnyában. Vajon ők ezt nem tudják, vagy csak nem törődnek vele? Ha már mindenképp harisnya, akkor nekik az lenne előnyös, ami keresztben csíkos, mintás mert az meg optikailag vastagít. Szóval ebből kiindulva nem is olyan meglepő, h sok pasi lába lényegesen jobb, mint sok csajszié..
2019. szept. 20. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!