Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Karácsonyi céges bulira lehet...

Karácsonyi céges bulira lehet felvenni ujjatlan sárga ruhát (ceruza szabás?

Figyelt kérdés

2019. szept. 13. 10:29
 1/10 anonim ***** válasza:
82%

Hol van mèg karàcsony??! :)

Èn nemtudnàm ilyen hamar ezt eldönteni, mert karàcsonyig beleszeretek 5 másik ruhàba is.

2019. szept. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%

Magadtól nem tudod eldönteni, hogy az adott céges bulira mit lehet felvenni és mit nem?

Komolyan, milyen cég az, ahol ilyen buta nőket alkalmaznak?

2019. szept. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves választ, tudom, mit lehet felvenni, csak a színt nem tudom, illő-e az alkalomra.
2019. szept. 13. 10:52
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem lehet.

Bár, addigra lehet, hogy nem sárgába, hanem más színű ruhába szeretnél majd bulizni menni.

2019. szept. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én jobban szeretem a sötétebb színeket ilyenkor pl bordó, sötét kék vagy sötét zöld nekem a sárga nyárias szín inkább. Megszólni nem fognak érte vedd fel nyugodtan ha te azt szeretnéd.
2019. szept. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha nem egy egyenruhás testületről van szó vahy ahol szigorú előírások vannak akkor nyugodtan mehet a sárga ruha.
2019. szept. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. :)
2019. szept. 13. 13:48
 8/10 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne?A sárga nem csak nyáron szín.😊
2019. szept. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A sárgának is sok árnyalata volt, pl. ha emlékszel, tavaly télen nagy divat volt a mustársárga kabát. Lehet, hogy idén is trend lesz valamelyik sárga. :) Amúgy sok függ attól, hogy milyen cég, milyen helyre mentek.
2019. szept. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Fúj, de nem szeretem a céges bulikat, általában nem is veszek részt rajta, csak beugrok tiszteletemet tenni és ha van ajándékozás akkor arra, aztán amilyen gyorsan csak lehet, meg is pattanok. Idegesít, a kötelező jópofizás, h mindenki spicces, vagy részeg, Arról nem is beszélve, h egész évben el kell viselnünk egymást, legalább ilyenkor lenne pár hét, amikor nem kéne. Félre értés ne essék, vagyunk páran a cégnél, akik amúgy is össze járunk néha, azokkal az emberekkel, akikkel jól kijövünk. Ezt bármikor meg lehet tenni, viszont a céges bulin azokat is el kell viselni, akikkel semleges, vagy épp rossz, feszült a viszony. Világ életben utáltam az ilyen kötelező jellegű szociális konvenciókat. Ebből kifolyólag nem öltözök ki sokkal jobban, mint egyébként, szerencsére alapból sok elegáns ruhám van, így nem okoz fejtörést, h jó leszek e így, vagy nem.

Viszomt van olyan kolléganő, aki direkt céges bulira vesz új ruhát, frizurát csináltat, kozmetikushoz megy... na ilyenkor gondolkodom el azon, h nekik vajon ennyire nincs magánéletük, h még az ilyen dolgokat is céges rendezvényhez igazítják?! Vagy pedig egymásra próbálnak rálicitálni, h ki a legjobb, legfeltűnőbb, esetleg ki költötte magára a legtöbbet, én meg ilyenben nem veszek részt, mert az ilyen mentalitás eléggé derogál...

Viszont, ha neked meg fontos, akkor azt javaslom, h nyugodtan menj abba, amiben szeretnél. Az általad leírt ruha is tökéletes választás lehet, bár én december közepén már nem vennék fel ujjatlan ruhát. A színe meg masodlagos kérdés, lehet azt úgy kombinálni, h nagyon dögös legyen az összhatás!

Szóval, hajrá, menj csak nyugodtan benne, bár addig sok idő van még, kár ezt ilyen hamar eldönteni. :)

32/n

2019. szept. 20. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!