Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagy mellű lányok, hol vesztek...

Nagy mellű lányok, hol vesztek melltartót?

Figyelt kérdés

Nem vagyok vékony, de alkatomhoz képest is nagy a cicim, viszont sajnos lóg is :( tervben van a műtét, de addig is jó lenne, ha kapnék magamra melltartót. A vékony szivacsost szoktam venni, semmi push-up, mert méretbeli különbségek is vannak, és abban nem látszik annyira. Mell alatti méretem 87cm, mellbőség 112cm. A kínais, piacos, ilyen olyan meltartókból ez a vékony szivacsos fajta maximum 105D-ig van, ami mind a két helyen kicsi, pedig a 105cm elvileg azt kéne jelentse, h 105-ös mell alatti bőséghez való :( Triumphban néztem, ahol az eladó a 80B-st akarta rámerőszakolni és szerinte jó is volt (persze, mert az volt a legnagyobb méret, amit tart).... kisváros vagyunk, nem tudom, honnan tudnék rendelni magamnak, ami jó, és TART, amiben nem lógna a cicim :( mert ha találok is valamit, biztos, hogy lóg benne... tudom, a nagy mell ilyen, ha nem szilikon, de nekem hányingerem van magamtól már :( (fogytam 20kg-t, ami szintén nem segített a helyzeten, és a műtét előtt még legalább 15 tervben van, szóval egy darabig még együtt kell élnem vele...) 160/78kg vagyok most


most így néz ki kb

[link]


2019. szept. 14. 13:22
 1/10 anonim ***** válasza:

A méreteid alapján 85G melltartó kellene neked, vagy 90F.

H&M-ben szoktak lenni nagyobb méretek. Nekem 80D-kell, ott szoktam venni és nagyon kényelmes, jól tart és strapabíró is.

2019. szept. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszi!
2019. szept. 14. 13:56
 3/10 anonim válasza:

Én is H&M-ben szoktam nekem is 80D a méretem,asszem egyszer találtam a Women's Secretben de azt nem tudom hogy hogyan általában ott is kisebb méretek vannak

Szerintem nézd meg a New Yorkerben ott láttam még 80E-s melltartót is

2019. szept. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Tesco hipermarketben is szoktak lenni ilyen G körüli kosarak. Kisebbet hordok, de az ottani melltartókkal elégedett vagyok.
2019. szept. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszi :) tescoban néztem már, de nekem azok olyan mamásak (amik ebben a méretben vannak). 28 éves vagyok, azért nem sima fehéret vagy testszínűt szeretnék, hanem néhány szexibb darabot is :)
2019. szept. 14. 17:21
 6/10 anonim ***** válasza:

Én csak triumphban vásárolok fehérneműt. Szerencsére mindíg segítőkész eladót fogok ki. Elmondom, hogy mit szeretnék (szivacs nélküli, jól tart, nem vág be a melleknél, E/F kosár. Rögtön mutat párat és kiválasztom ami a legényelmesebb.

Sajnos nagyon lógnak a melleim de a melltartóim nagyon jól tartanak.

2019. szept. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Nekem 80/e méretű melltartót van szükségem, és nekem is nagyon lógnak,kb mintha szültem volna vagy 3 gyereket, úgyhogy teljesen meg tudom érteni a problémád.

Eddig a Triumphba jártam, de a múltkor kb 10 melltartóból volt 1 amire azt mondtam hogy tart. Mostanában kezdek újabb fehérnemű boltokat is keresni, és Sopronban találtam egy üzletet ahol a Vova lingerie márkájú melltartót szereztem be. Nagyon ajánlom, mert nem túl sok benne a szivacs és elkepesztően kényelmes. Próbálj utána járni, hogy ott a kozeletekben valaki árusítja - e a termékeiket, de van webáruhazuk is.

Nálunk is be van tervezve a műtét, de a korom miatt előbb szülni fogok aztán műttetni, de már alig várom hogy megszabaduljak tőle, bár tudom sose lesz olyan mintha eleve kis melleim lennének.

Bízom benne, hogy tudtam segíteni

31/n

2019. szept. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Anita melltartókat tudom ajánlani, nem olcsók, de J kosaras is van belőle. Én is ezeket hordom, amióta rátaláltam, bár nekem "csak" 80D kell, de szülés után baromira lógnak a melleim, de ez tart rendesen. Esetleg még a Triumph.
2019. szept. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszönöm, rájuk keresek :)
2019. szept. 15. 09:40
 10/10 anonim ***** válasza:

Kedves első!

A H&M bisztosan nincs 85/D melltartónál nagyobb sajnos.

Én is ott szoktam vásárolni és sajnos sose találok a méretembe.

Max 85/D melltartó van ott nagyobb nem sajna.

Megértem a kérdezőt én se találok sajna már a méretembe sehol peddig az enyém kisebb csak 90/D.

2019. dec. 10. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!