Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Férfiak! Ti szoktatok ingben...

Férfiak! Ti szoktatok ingben menni sétálni/bevásárolni?

Figyelt kérdés
Mostanában eléggé rákaptam az ing hordásra.Ingben járok munkába/boltba. Városban sokan meg is néznek emiatt.Gondolom szokatlan nekik vagy nem tudom. Még mielőtt valaki kérdezné csakis hosszujjú ingekben járok,az ujját feltűrve. 22/F

2019. szept. 15. 21:19
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Szia!

Én a focimezes/pólós, a rocker és az elegáns rocker viseletet is bírom, ezt a hármat szoktam magamra "ölteni". Ha ingben vagyok, akkor abban sétálok és megyek boltba is :)

22/f

2019. szept. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mivel munkahelyen kötelező, és munka után szoktam bevásárolni így az esetek 80%-ban ingben megyek bárhova.
2019. szept. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen,szoktam.
2019. szept. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%

Sosem veszek fel inget mivel nem a stílusom és nem is tetszik.


F

2019. szept. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Jól teszed!

Én a magam részéről néhány éve vettem egy nagy levegőt, és az ingjeimen és pár szigorúan galléros pólón kívül minden pólómtól kereknyakú meg gombocskás pólótól megváltam.

Azóta legtöbbször fehér vagy kék öltönyingben járok, szinten csak hosszó ujjúban, szintén feltűrve. Néha zakóval, néha nyakkendővel. - Boltba is.

Felvállaltam a saját stílusomat. És jól érzem benne magam,

és férfiasabban és magabiztosabban.

No és ha megnéznek? Én meg piercinges tetkós laza srácokat nézem meg, mert nekem meg az hat baromi furcsán...

2019. szept. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kétlem, hogy nagyon megnéznének. Ha csak nem valami idétlen mintás ing, nem olyan szokatlan viselet. Ritkább, mint a farmer+póló, de azért még mindig elég gyakori.
2019. szept. 18. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!