Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Öltözködés

A kérdés

Eredeti Lactose napszemüveget mennyiért lehet eladni? Polarizált lencsékkel. Kereten hajszál repedés található.

Nekem nem tetszik, megbántam hogy megvettem.

A fenti állapotban mennyiért hirdessem szerintetek?

Köszönöm!

Keress kérdéseket hasonló témákban: Lacoste, napszemüveg, férfi, férfi napszemüveg, polarizálás, lencse, márka, használt

szept. 17. 16:14  Privát üzenet  

A válasz
Nézd meg hogy mennyiért árulják az adott modellt. A legjobb az ha hirdetésekef is keresel amin látod hogy más mennyiért ad használtat. Ezekhez mérd hozzá a te szemüveged állapotát. Kicsit rakj rá +ba mert úgy is alkudozni fognak

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont szept. 17. 19:24 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Autó hűtő műanyag részeén hajszál repedés van hogyan lehet javítani?
Létezik hogy magától hajszál repedés kerül a telefon plexijére?
Üdv! Kb 10 perccel ezelőtt sikeresen betörtem a tabom képernyöjét érdekes modon csak hajszál repedés van rajta de nem mély! Fent az érzékeli az érintést de már lejebb nem igazán!...
A műkő hajszál és nagyobb repedéseit, mivel javíthatom be?
Az baj ha a metsző fogamon van egy hajszál repedés?
3 hós babám szemgolyóján a pupillánál mintha egy repedés lenne vagy el lenne szakadva? Úgy néz ki, mintha egy hajszál lenne a szemében, de nem az.

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések az Öltözködés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!