Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen férfi télikabátot...

Milyen férfi télikabátot ajánlotok, ami nem szövetkabát, és pl. nem is egy sima sportos dzseki?

Figyelt kérdés
[link] Ez eléggé tetszik, mert nem is annyira sportos, nem is annyira elegáns, de nem tudom, téli időre elég-e ez a plüssbélés, nem volt még ilyenem. Nem túl hosszú, nyakat sem védi, inkább átmenetinek tűnik. Van szintén ilyen plüssbéléses farmerdzseki is. Külsőre az is bejön. Illetve bőrkabátokat néztem, de azok is inkább őszi-tavaszi kabátoknak tűnnek Tudom, hogy még csak szeptember van, de elég fázós vagyok, és pár hét múlva akár már igen csípős fagy körüli reggeleink is lehetnek, az meg egy vékonyka kabátban nem valami ideális.

2019. szept. 20. 14:00
 1/3 anonim ***** válasza:
2019. szept. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem parka kabátot vegyél. Ha télre kell akkor olyat keress ami belül is vastagabb. Amit beraktál az inkább átmeneti ami most ősszel jó de télen már kevés.
2019. szept. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Columbia Timberline Ridge.
2019. szept. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!